Timekeeping بیشترین استفاده را از زمان ببرید.

اپل‌واچ یکی از اولین و پیشرفته‌ترین ساعت‌هایی است که دقت فوق‌العاده بالایی دارد. همه کارهایی که یک ساعت باید انجام دهد را اپل‌واچ نیز انجام میدهد، ولی به شکلی کاملا متفاوت. همچنین با تقویم و مخاطبین شما ارتباط دارد. بنابراین علاوه بر نمایش ساعت، تشخیص میدهد که چه زمان‌هایی برای شما خاص و مهم هستند. به شما کمک میکند که بسیار خلاق‌تر و موثرتر باشید. در نتیجه از زمان‌های خود بهتر استفاده خواهید کرد. Watch the “Rise” Film

میلیون‌ها حالت مختلف برای مشاهده زمان.

دستگاهى که مى‌پوشید با آن یکى که در کیف یا در جیب‌تان مى‌گذارید بسیار متفاوت است، زیرا این دستگاه تعریف دقیق‌تری را از شخصیت شما بیان میکند. ‌بنابراین صفحات نمایش مختلف اپل‌واچ از نظر کارایی و وضعیت ظاهری به شکلی کاملا قابل‌تنظیم طراحی شده‌اند. هنگامی که تمام این قابلیت‌ها را با هم در آمیزید، اپل‌واچ درست همان ساعتی خواهد بود که شما انتظار دارید.

جزییات کامل صفحه نمایش.

صفحه نمایش یک اپل‌واچ می‌تواند چندین حالت نمایش داشته‌باشد. هنگامی که یک حالت را انتخاب می‌کنید می‌توانید رنگ آن را هم انتخاب کرده و جزییات بیشتری از زمان (مانند دقیقه، ثانیه و میلی‌ثانیه) را نیز نشان دهید. بنابراین هنگامی که به مچ دست خود می‌نگرید می‌توانید زمان را دقیقا به همان شکلی که دوست دارید ببینید.

طراحی ساده امکانات افزودنی به صفحه نمایش.

بیشتر ساعت‌ها مجهز به تعداد اندکی از قابلیت‌های ویژه هستند — که در صنعت ساعت‌سازی به «تو در تویی»ها (امکانات اضافی صفحه نمایش) شناخته می‌شوند — که اطلاعاتی را فراتر از زمان به ما نشان می‌دهند. اما اپل‌واچ می‌تواند بازه گسترده‌ای از این قابلیت‌ها را به بیشتر حالت‌های صفحه نمایش اضافه کند. برخی از این قابلیت‌ها قدیمی هستند، مانند حالت‌های ماه و یا طلوع و غروب خورشید. برخی دیگر مدرن‌تر هستند، مانند وضعیت بورس، وضعیت آب و هوا، رویداد بعدی تقویم و یک ثبت‌کننده فعالیت‌های روزانه. می‌توانید با ضربه زدن بر روی هرکدام از این قسمت‌ها اطلاعات کامل‌تری را از نرم‌افزارهای مربوطه آنها کسب کنید.

Cupertino
London

ساعتى که طراحى شده تا به دقیق‌ترین شکل ممکن کار کند.

با همکارى آیفون، اپل‌واچ به صورت مداوم استاندارد جهانى تعریف‌شده زمان را با دقتى برابر با دقت ماهواره‌هاى GPS بررسى میکند. عقربه ثانیه‌شمار در هر مدل از اپل‌واچ دارای دقت بسیار بالایی است. هنگامى‌که زمانِ عقب یا جلو کشیدن ساعت در طول سال میرسد اپل‌واچ به سادگى زمان جدید را تنظیم میکند. اگر از یک منطقه جغرافیایى به منطقه‌اى دیگر بروید اپل‌واچ به صورت خودکار تنظیم میشود و شما هیچوقت نیازى به تنظیم دستى آن نخواهید داشت.

قابلیت‌هایی قدیمی در قالب تنظیماتی مدرن.

قابلیت‌هایی قدیمی در قالب تنظیماتی مدرن.

کرنومتر. اپل‌واچ این قابلیت رایج ساعت‌ها را در حالت‌های دیجیتالی، آنالوگ و یا هیبرید به نمایش می‌گذارد. حتی می‌تواند میانگین دقیق بازه‌های زمانی که ثبت می‌کنید را بر روی یک نمودار نمایش دهد، چیزی که در سایر ساعت‌ها نخواهید دید.

نگهداری زمان، آنچه گام‌ها را فراتر از ساعت‌ها، دقیقه‌ها و ثانیه‌ها می‌گذارد.

زمان برای همه ما یکسان است. ولی اتفاقاتی که در این زمان برای ما می‌افتد نسبت به دیگران متفاوت است. بنابراین کار اپل‌واچ تنها نگهداری دقیق زمان نیست، بلکه زمان را نیز به شکلی قابل‌فهم و مفید به نمایش می‌گذارد.

یک روش آسان‌تر برای بررسی وضعیت روز شما.

یک روش آسان‌تر برای بررسی وضعیت روز شما.

اپل‌واچ به شکلی یکپارچه به تقویم، نقشه و یادآورهای شما متصل است، بنابراین می‌تواند بر اساس برنامه‌ها و وضعیت زندگی شما اعلام‌ها و هشدارهایی را ارسال کند.‌ اپل‌واچ از طریق ارسال اعلام‌ها و ارسال ضربه‌هایی فیزیکی به مچ دست شما، به شما کمک میکند که همواره وقت‌شناس باشید.

بعدی

بعدی مکالمات را به روشی کاملا متحول‌شده آغاز کنید.