اپل‌واچ سری اسپورت

بدنه‌های سری اسپورت از آلومینیوم سبک آبکاری‌شده و به رنگ‌های نقره‌ای و خاکستری تیره ساخته می‌شوند. صفحه نمایش آنها توسط شیشه تقویت‌شده از جنس یون ایکس محافظت شده است. بندها نیز از جنس Fluoroelastomer بوده و دارای ۵ رنگ مختلف است.

آلومینیوم آبکاری شده به شکل شگفت انگیزی سبک و قدرتمند طراحی شده است.

ما برای تولید اپل‌واچ یک آلیاژ جدید را از آلومینیوم سری ۷۰۰۰ تولید کردیم که ۶۰ درصد از آلیاژهای استاندارد قدرتمندتر و در عین حال سبک‌تر است. این آلیاژ سبک به همراه شیشه یون ایکس که از صفحه نمایش محافظت میکند باعث می‌شوند این سری از اپل‌واچ از مدل‌های فولاد ضدزنگ آن ۳۰ درصد سبک‌تر باشند. همچنین دارای خلوص بسیار بالایی است. دستیابی به این ظاهر یکپارچه و زیبا با استفاده از آلیاژهای قدیمی آلومینیوم کاملاً غیرممکن بوده است.

شیشه سبک تقویت‌شده
از جنس یون ایکس

برای اینکه سری اسپورت اپل‌واچ به سبک‌ترین حالتش برسد شیشه‌ای از جنس آلومینیوم سیلیکات استفاده شده که در مقابل خراشیدن و ضربه بسیار مقاوم است. در هنگام تولید این شیشه یون‌های بزرگ جایگزین یون‌های کوچک می‌شوند تا لایه سطحی شیشه بسیار سخت‌تر از شیشه معمولی باشد.

بندها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که طول عمری طولانی داشته باشند.

از آنجا که بند اسپورت از Fluoroelastomer مرغوب ساخته شده است بسیار بادوام، محکم و در عین حال به شکل فوق العاده نرم است. جنس صیقلی و فشرده آن به شکلی ظریف حول مچ دست‌تان چرخیده و احساس خوبی را منتقل می‌کند. یک گیره خوش‌ساخت بسته شدن کامل این بند را تضمین میکند. قابل تهیه در رنگ های مشکی، آبی، سبز، صورتی و سفید.

Apple Watch Sport

بدنه ۴۲ میلیمتری آلومینیومی
با بند اسپورت سفی

Apple Watch Sport

بدنه ۴۲ میلیمتری آلومینیومی نقره‌ای
با بند اسپورت صورتی

بعدی

بعدی Apple Watch Edition