شخصى‌ترین دستگاه اپل تاکنون.

جهت بهترین استفاده از اندازه و موقعیت مچ شما، Apple Watch از روشهای تعاملی و تکنولوژی‌های کاملا جدیدی بهره میبرد. این روشها این اجازه را به شما میدهند که کارهای اولیه را بسیار سریعتر و ساده‌تر انجام دهید. همچنین کارهایی که تاکنون توانایی انجام آن را به آسانی نداشتید برای شما فراهم ‌شده است. از این جهت استفاده از آن تجربه کاملا جدیدیست که شخصی‌ترین از نوع خود است.

بیشتر بدانید

یک زمان‌سنج فوق‌العاده دقیق.

کیفیت ساعت‌ها همواره بر اساس توانایى‌شان در نمایش دقیق زمان تعریف میشود و اپل‌واچ نیز از این قاعده مستثنى نیست. این ساعت با اتصال به آیفون از تکنولوژى‌هاى مختلف استفاده میکند تا زمان را با اختلاف حداکثر ٥٠ میلى‌ثانیه‌ نسبت به ساعت استاندارد جهانى نگه‌دارد.‌ می‌توانید صفحه اپل‌واچ خود را به گونه‌ای شخصی‌سازی کنید تا بر اساس وضعیت زندگی و برنامه‌های مختلف شما زمان را به شکلی قابل‌فهم‌تر و شخصی‌تر ارائه دهد.

درمورد نحوه نگهداری زمان بیشتر بدانی

روش‌های ارتباطی کاملا جدید.

اپل‌واچ تمام روش‌های ارتباطی معمول را بهبود می‌بخشد. از آنجا که بر روی مچ دست شما قرار می‌گیرد می‌تواند یک بُعد فیزیکی را به اعلام‌ها و هشدارها اضافه کند. برای مثال در هنگام دریافت پیام جدید یک ضربه آرام را بر روی مچ‌تان احساس خواهید کرد. همچنین اپل‌واچ به شما اجازه میدهد با روش‌های بسیار فوری و جذابی با دوستان خود ارتباط برقرار کنید — مانند ارسال یک ضربه آرام، ارسال یک نقاشی و یا حتی ارسال ضربان قلب‌تان.

درمورد روش‌های جدید ارتباطی بیشتر بدانید

بررسی هوشمندانه‌تر وضعیت تناسب اندام.

اپل‌واچ تصویر کاملى را از فعالیت فیزیکى روزانه‌تان به شما میدهد. سه قسمت موجود در نرم‌افزار Activity در یک نگاه پیشرفت شما را نشان مى‌دهند و انگیزه لازم را براى کمتر نشستن، بیشتر حرکت کردن و ورزش کردن برایتان فراهم مى‌کنند. همچنین به عنوان یک ساعت ورزشی پیشرفته وضعیت‌های متفاوتی را از ورزش‌های مختلف روزانه شما به سرعت در اختیارتان قرار میدهد. با گذر زمان اپل‌واچ وضعیت فعالیت و تناسب اندام شما را فرا گرفته و از این اطلاعات استفاده میکند تا دقت فعالیت‌های شما را افزوده و اهداف مناسبی را برای فعالیت‌های شما مشخص نماید. حتی یادآورهایی را برای رسیدن به این اهداف برای شما تنظیم میکند.

درمورد سلامتی و تناسب اندام بیشتر بدانید

اپل‌واچ + Christy Turlington Burns

خانوم Christy Turlington Burns یک دونده ماراتن است و از اپل‌واچ استفاده میکند تا برای بزرگترین مسابقه دو ماراتن تمرین کند.

ساعت خود را از بین سه مجموعه مشخص انتخاب کنید