تنها چیزی که کاملا بازطراحی نشد حروف الفبا بود.

کیبورد هوشمند جدید برای آیپدپرو.

کیبورد هوشمند جدید برای آیپدپرو. برای بسیاری افراد کیبورد همچنان بهترین ابزار برای انجام کارهاست. کیبورد هوشمند جدید این ابزار قدیمی را به شکلی مدرن بازطراحی کرده تا انعطاف‌پذیری بیشتری را به آیپدپرو اهدا کند. با وجود تکنولوژی‌هایی جدیدی که در کیبورد هوشمند استفاده شده دیگر به استفاده از سوییچ‌ها، اتصالات و حتی جفت کردن کیبورد با دستگاه‌ها احتیاج ندارید و از قابل حمل بودن و امکانات کامل این کیبورد لذت خواهید برد.

تبلیغ تلویزیونی را ببینید

استفاده آسان. حمل آسان‌تر.

هنگامی که به کیبورد هوشمند نیاز دارید به راحتی می‌توانید آن را باز کنید. هنگامی که به آن نیاز ندارید نیز می‌توانید آن را به آسانی تا کرده تا نقش یک کاور سبک و باریک را برای آیپدپروی شما ایفا کند. این کیبورد با طراحی مقاوم خود برای استفاده روزانه و انجام کارهای مختلف بسیار ایده‌آل است.

نوشته‌های شما مهم‌اند، بنابراین از تمام حروف آنها محافظت خواهد شد.

در کیبورد هوشمند همه‌چیز به جز حروف الفبا و ارقام تغییر کرده‌است. لایه بالایی آن از صفحه‌ای از جنس پارچه مخصوص دستباف و بسیار مقاومی ساخته شده که با لیزر روی آن کار شده تا فرم کلیدها به شکلی دقیق طراحی شوند. این بافت همچنین یک حالت کششی فنری را برای تمام کلیدها ارائه کرده و از مکانیزم‌های رایج کیبوردها تبعیت نمی‌کند. بنابراین کیبورد هوشمند با وجود ضخامت ۴ میلیمتری خود دقت، پایداری و احساسی خوب را که حاصل از فشردن کلیدهاست برای شما به ارمغان می‌آورد.

۶۴ کلید یکپارچه.
بر خلاف کیبوردهای رایج هیچ فاصله‌ای میان کلیدهای کیبورد هوشمند وجود ندارد. این کیبورد با پوششی ضد آب و ضد زنگ طراحی شده‌است، بنابراین در برابر عوامل مختلف کاملا مقاوم است.

یک روش ارتباطی قدرتمند و کاملا جدید.

اپل برای طراحی محصولی به باریکی و مقاومی کیبورد هوشمند نمی‌توانست به ابزارها و روش‌های قدیمی اعتماد کند. اپل با حکاکی کردن یک صفحه نایلونی بسیار باریک توسط فلز موفق به ساخت یک ماده رسانای منحصربفرد شد که می‌توان از طریق آن به یک جریان دوطرفه انرژی و اطلاعات دست یافت. بنابراین شما کیبورد هوشمند را شارژ نخواهید کرد. کافیست آن را به آیپدپرو متصل کرده و شروع به تایپ کنید. ذکر این نکته نیز بسیار مهم است که این ماده رسانا به شکلی کاملا مقاوم طراحی شده تا در تمام طول عمر خود با تا کردن و باز کردن کیبورد دچار مشکل نشود.

سه لایه از نبوغ و ابتکار.
پنل‌های پوششی کیبورد هوشمند از سه ماده ساخته شده‌اند. لایه بالایی همانند کاور هوشمند از پلی‌یورتن مقاوم و لایه پایینی از یک تودوزی نرم میکروفیبری ساخته شده که در هنگام تا کردن کیبورد از صفحه نمایش محافظت کرده و آن را تمیز نگه‌میدارد. ولی لایه میانی آن قسمتی است که کیبورد هوشمند را بسیار پیشرفته میکند. این قسمت از یک بافت رسانا ساخته شده که ارتباطی یکپارچه را بین آیپدپرو و کیبورد هوشمند به وجود می‌آورد.

۳/۲ میلیمتر ضخامت
پلی‌یورتن
ساختار رسانا
تودوزی میکروفیبری

بدون درگاه. بدون سوییچ. و بدون نیاز به جفت کردن.

رابط هوشمند یک رابط جدید است که توسط اپل طراحی شده و ارتباطی یکپارچه را بین کیبورد هوشمند و آیپدپرو به وجود می‌آورد. این رابط را در لبه ارتباطی کیبورد هوشمند و همچنین در محل اتصال با آیپدپرو خواهید یافت. رابط هوشمند به طور کامل با ساختار رسانای داخلی کیبورد هوشمند همکاری میکند تا انتقال دوطرفه انرژی و اطلاعات را امکان‌پذیر کند. بنابراین از کاربری این کیبورد لذت بسیاری خواهید برد.

رابط هوشمند