A spectacular display is just the beginning.

یک صفحه نمایش رتینای پیشرفته. ترک‌پد جدید با قابلیت لمس فشاری. معماری کاملا فلش. پردازنده‌های قدرتمند دو هسته و چهار هسته اینتل. ‌‌‌این قابلیت‌ها در کنار همدیگر مک‌بوک‌پرو و کارهایی که با آن انجام می‌دهید را در جایگاهی قرار می‌دهند که تاکنون هیچ‌گاه نبوده‌اند.

Retina display. Multimillion-pixel view.

هنگامی که میلیون‌ها نقطه را در یک صفحه نمایش فشرده می‌کنید - بیش از ۴ میلیون در مدل ۱۳ اینچی و بیش از ۵ میلیون در مدل ۱۵ اینچی - نتیجه بسیار خیره‌کننده خواهد بود. تراکم نقاط آنقدر بالاست که چشم‌ها نمی‌توانند آنها را از هم تشخیص دهند. تصاویر سطحی فراتر از واقعیت را ارائه می‌کنند. رزولوشن فوق‌العاده ۲۵۶۰x۱۶۰۰ در مدل ۱۳ اینچی مک‌بوک‌پرو و رزولوشن خیره‌کننده ۲۸۸۰x۱۸۰۰ مدل ۱۵ اینچی، به شما اجازه می‌دهد جزییات دقیق‌تری را از تصاویر باکیفیت خود ببینید. نوشته‌ها نیز بسیار واضح‌اند، به گونه‌ای که احساس می‌کنید ایمیل‌ها، صفحات وب و اسناد را بر روی کاغذ و به صورت چاپ‌شده می‌خوانید.

صفحه نمایش رتینا با وجود برخورداری از کیفیت رنگ بی‌نظیر خود، چشم را نیز کمتر اذیت می‌کند. اشباع رنگ بالای آن باعث میشود رنگ‌های مشکی را مشکی‌تر، رنگ‌های سفید را سفیدتر و سایر رنگ‌ها را روشن‌تر و واضح‌تر ببینید. تکنولوژی IPS قابلیت دید را در زوایای بسته تا ۱۷۸ درجه برای شما امکان‌پذیر میکند، بنابراین می‌توانید تفاوت‌ها را تقریبا در تمام زوایا تشخیص دهید، آنچه می‌بینید را دوست خواهید داشت.

در مقایسه با یک تلویزیون صفحه‌گسترده، مدل ۱۳ اینچی و ۱۵ اینچی مک‌بوک‌پرو به ترتیب ۲ میلیون و ۳ میلیون نقطه بیشتر را در تصویر دارا هستند.

تصویری را در اندازه صفحه نمایش ۱۵ اینچ رتینا ببیند

ترک‌پد مجهز به قابلیت لمس فشاری.
اندکی بیشتر فشار داده تا کارهای متنوعی را انجام دهید.

با وجود قابلیت‌های چند-لمسی در سیستم‌عامل مک، می‌توانید از حرکات مختلف انگشتان برای جابجایی میان نرم‌افزارها، جستجوی محتوا و بهره‌گیری حداکثری از میزکار استفاده کنید.

ترک‌پد جدید مجهز به قابلیت لمس فشاری است و از تمام ویژگی‌های چند-لمسی استفاده میکند. حسگرهای فشار در این ترک‌پد تفاوت‌های جزیی در میزان فشار اعمالی توسط کاربر را تشخیص می‌دهند. این امکان به شما اجازه میدهد که به شکل عمیق‌تری با محتوای سیستم‌عامل در ارتباط باشید و کارهای بیشتری انجام دهید. همچنین در مواقعی خاص یک بازخورد لمسی را به انگشتان شما منتقل کرده و باعث میشود آنچه در صفحه نمایش می‌بینید را به نحوی احساس هم بکنید.

Advanced Intel mobile processors. Dual-core. Quad-core. Serious power.

با وجود نسل پنجم پردازنده‌های دوهسته‌ای Core i5 و Core i7 اینتل در مدل ۱۳ اینچی مک‌بوک‌پرو با صفحه نمایش رتینا، می‌توانید از نرم‌افزارهای سنگین خود به راحتی استفاده کنید. این موضوع به این معنی است که هر عکسی را ثبت کردید، مک‌بوک‌پروی شما همچون یک استودیوی دیجیتال عکاسی همراهتان است. تکنولوژی Hyper-Threading در هر دو مدل وجود داشته و به هرکدام از هسته‌ها این اجازه را میدهد که به صورت همزمان چندین کار را انجام دهند. این پردازنده‌ها با وجود سرعت‌هایی تا ۳/۱ گیگاهرتز، کش اشتراکی L3 تا ۴ مگابایت و همچنین سرعت‌های Turbo Boost تا ۳/۴ گیگاهرتز، آماده انجام هرکاری هستند.

مدل ۱۵ اینچی مک‌بوک‌پرو باصفحه رتینا قدرتی فراتر را برای انجام کارهای مختلف داراست. پردازنده‌های چهار هسته‌ای نسل چهارم اینتل بالاترین قدرتی که تاکنون یک مک‌بوک‌پرو داشته‌است را ارائه می‌کنند. با وجود سرعت‌هایی تا ۲/۸ گیگاهرتز، کش اشتراکی L3 تا ۶ مگابایت و سرعت‌های Turbo Boost تا ۴ گیگاهرتز، می‌توانید کارهایی پیچیده را در نرم‌افزارهای پیشرفته‌ای همچون Final Cut Pro با سرعتی بسیار بالا انجام دهید. هر دو مدل به صورت استاندارد با یک حافظه رم ۱۶ گیگابایتی فوق‌سریع عرضه می‌شوند. همه اینها به این معنیست که مدل ۱۵ اینچی مک‌بوک‌پرو آماده است تا تمام رویاهای شما را به واقعیت مبدل کند.

High-performance graphics. A flawless onscreen performance.

مدل ۱۳ اینچی مک‌بوک‌پرو از گرافیک‌های Iris 6100 اینتل بهره می‌گیرند تا کارهای روزانه و همچنین کارهای خلاقانه گرافیکی را انجام دهند. به آسانی در میان آلبوم‌های بزرگ عکس جابجا شوید، بازی‌ها را با جزییات خیره‌کننده انجام دهید، حتی می‌توانید یک یا دو صفحه نمایش جانبی را نیز به دستگاه متصل کنید. بدین شکل است که یک مک‌بوک‌پروی ۱۳ اینچی با وجود اندازه کوچکش، کارهایی بسیار بزرگ را انجام میدهد.

مک‌بوک‌پروی ۱۵ اینچی از یک صفحه نمایش خیره‌کننده بهره می‌گیرد که قدرت گرافیکی دستگاه کاملا با آن سازگار است. پردازنده نسل چهارمی و چهار هسته‌ای Core i7 اینتل از گرافیک‌های Iris Pro بهره می‌گیرد که این گرافیک‌ها دارای ۱۲۸ مگابایت حافظه داخلی بوده و به عنوان یک کش فوق‌سریع باعث می‌شوند کارهای پردازشی و گرافیکی به سهولت انجام پذیرند. برای کارهایی که نیازمند عملکرد گرافیکی قویتری هستند، می‌توانید از دیگر مدل ۱۵ اینچی کمک بگیرید که از گرافیک‌های Iris Pro و AMD Radeon R9 M370X به صورت همزمان بهره میبرد. به لطف ۲ گیگابایت حافظه رم GDDR5 می‌توانید تصاویر بسیار بیشتری را در هر ثانیه در بازی‌های سه بعدی ببینید و برای کارهای ویدیویی خود از سرعتی بالاتر و عملکردی قویتر بهره‌مند شوید.

Longer-lasting battery. Up to a 10-hour charge.

عمر باتری مک‌بوک‌پروی ۱۳ اینچی تا ۱۰ ساعت و مک‌بوک‌پروی ۱۵ اینچی تا ۹ ساعت است. برای هر لپ‌تاپی این یک عمر باتری بی‌نظیر است. اما برای یک لپ‌تاپ با عملکردی قدرتمند، صفحه نمایش خیره‌کننده، پردازنده و گرافیک پیشرفته و یک طراحی فوق باریک، این عمر باتری بسیار قابل‌توجه و بی‌نظیر است. می‌توانید تا ۱۰۰۰ دوره باتری را کامل شارژ و استفاده کنید و یا تا ۳۰ روز به صورت بدون وقفه در حالت آماده‌به‌کار نگهدارید.

مک‌بوک‌پرو ۱۳ اینچ

Up to 10hrs Wireless web.
Up to 12hrs iTunes movie playback.

مک‌بوک‌پرو ۱۵ اینچ

Up to 9hrs Wireless web.
Up to 9hrs iTunes movie playback.

Faster flash storage. There's a reason they call it flash.

به لطف سرعت بسیار بالای خواندن و نوشتن اطلاعات در حافظه فلش دستگاه، هنگام انجام همه کارها تفاوت را احساس خواهید کرد. روشن شدن دستگاه بسیار سریع است، نرم‌افزارها به سرعت باز می‌شوند و جستجو در میزکار بسیار روان صورت می‌گیرد. سرعت حافظه فلش مدل ۱۳ اینچی به ۱/۶ گیگابایت بر ثانیه میرسد — ۲ برابر سریع‌تر از نسل پیشین — که به شما اجازه میدهد آلبوم‌های بزرگ عکس را در یک چشم به هم زدن وارد دستگاه کنید. در مدل ۱۵ اینچی سرعت ۲/۵ برابر نسل پیشین است، تا ۲ گیگابایت بر ثانیه، که به کمک پردازنده‌های چهار هسته‌ای و گرافیک‌های قدرتمند دستگاه، کارهای سنگین ویرایشی (همچون کارهای ویرایشی نرم‌افزار Final Cut Pro) را به سادگی انجام می‌دهند. این مدل‌های مک‌بوک‌پرو همراه با یک حافظه فلش یک ترابایتی عرضه می‌شوند تا همواره همه اطلاعات خود را همراه داشته باشید. علاوه بر این قطعات یک حافظه فلش هیچ‌گونه حرکتی ندارند، بنابراین بسیار مقاوم و بی‌صدا به کار خود ادامه می‌دهند.

13-inch MacBook Pro Flash Storage Performance

15-inch MacBook Pro Flash Storage Performance

802.11 ac Wi‑Fi. The definition of fast.

با وجود وای‌فای نسل 802.11ac و تکنولوژی بلوتوث نسل ۴ می‌توانید به صورت بی‌سیم به شبکه‌ها، وایرلس‌های اطراف و با تمام دنیا در ارتباط باشید. با وجود Apple TV و AirPlay می‌توانید به صورت بی‌سیم از مشاهده ویدیوها، تصاویر و موسیقی‌های موجود در مک‌بوک‌پرو بر روی تلویزیون HD خود لذت ببرید. هنگامی که مک‌بوک‌پروی شما به یک ایستگاه ارائه وای‌فای 802.11ac مانند AirPort Extreme و AirPort Time Capsole متصل شود، سرعت وای‌فای شما ۳ برابر افزایش خواهد یافت.5

Wi‑Fi Data Rate

 • 1300 Mbps
  802.11ac
 • 450 Mbps
  802.11n
 • 54 Mbps
  802.11g

Thunderbolt 2. The world's most advanced I/O.

 • SDXC card slot
 • HDMI
 • USB 3
 • MagSafe 2
 • Thunderbolt 2
 • USB 3
 • Headphone

تاندربولت ۲ پهنای باندی بسیار بالا را با سرعتی معادل با ۲۰ گیگابیت بر ثانیه برای انتقال اطلاعات به دستگاه‌های جانبی ارائه میدهد. بنابراین به راحتی کار با صفحات نمایش مختلف و دستگاه‌های جانبی را تجربه خواهید کرد. می‌توانید حافظه‌هایی با ظرفیت بالا را به دستگاه متصل کرده و یک شاسی PCI Expansion را به آن اضافه کنید. از آنجا که هر درگاه تاندربولت ۲ به شما اجازه میدهد تا ۶ دستگاه جانبی را به صورت زنجیروار به هم متصل کنید، می‌توانید در مجموع تا ۱۲ دستگاه جانبی را فقط از طریق تاندربولت به مک‌بوک‌پروی خود متصل کنید.

چه مدل ۱۳ اینچی را انتخاب کنید و چه ۱۵ اینچی، دو درگاه تاندربولت ۲، دو درگاه USB 3 ، یک درگاه HDMI، یک درگاه مخصوص کارت SDXC و یک درگاه مخصوص هدفون را بر روی مک‌بوک‌پروی خود خواهید داشت. بنابراین در عرض چند دقیقه می‌توانید یک استودیوی حرفه‌ای کامل را ایجاد کنید که مک‌بوک‌پروی شما در مرکز آن قرار گرفته‌است.

Audio and visual.

تصویری از مدل ۱۵ اینچ

Stereo Speakers

تا زمانی که از طریق اسپیکرهای داخلی مک‌بوک‌پرو صدایی را نشنیده‌اید باور نمی‌کنید کیفیت آن چگونه است. چنین کیفیت صدایی برای دستگاهی اینچنین باریک و سبک، بسیار حیرت‌انگیز است. با وجود گستره وسیع پخش صدا، توازن بهینه و وضوح بسیار بالای آن، اسپیکرهای مک‌بوک‌پرو کیفیتی فوق‌العاده خوب را ارائه می‌‌دهند. زیرا زحماتی بسیار طولانی بر روی طراحی آن انجام شده تا کیفیت صدا را به حداکثر برسد.

Dual Mics

میکروفون‌های دوگانه داخلی برای ورودی صدا بسیار عالی عمل می‌کنند. برای مثال اگر می‌خواهید یک تماس تصویری FaceTime داشته باشید، این میکروفون‌ها صداهای اضافی پشت‌صحنه را کاهش می‌دهند. هنگامی که از دیکته گفتن برای نوشتن متون خود استفاده می‌کنید نیز این میکروفون‌ها یک سری امواج صوتی سازگار را خلق می‌کنند که باعث میشود به شکلی هوشمندانه صدای شما از سر و صداهای محیط به درستی تشخیص داده شود.

FaceTime HD Camera

تصاویری واضح و روشن را ثبت کنید. درست در بالای صفحه نمایش رتینای مک‌بوک‌پرو یک دوربین پیشرفته فیس‌تایم HD قرار گرفته‌است که حسگر موجود در آن باعث میشود رنگ‌های روشنی را تولید کرده و حتی در نور کم نویزهای تصویر را کاهش میدهد. پردازنده حرفه‌ای تصویر در این دوربین تصاویری واضح‌تر و شفاف‌تر را ثبت میکند. قابلیت تشخیص چهره نیز به صورت خودکار میزان نوردهی و روشنایی تصویر را تنظیم کرده تا در هر شرایطی بهترین تصویر را از شما ثبت کند.

Backlit keyboard.

مک‌بوک‌پرو با طراحی باریک و سبک خود کاملا قابل حمل بوده و در همه محیط‌ها، از جمله محیط‌های کم‌نور قابل استفاده است. یک حسگر داخلی، تغییرات نور محیطی اطراف را تشخیص داده و روشنایی نور کیبورد و صفحه نمایش را به صورت خودکار تنظیم میکند. بنابراین هیچ‌گاه تاریکی شما را اذیت نخواهد کرد.

iCloud. Everything you need. Anywhere you need it.

سرویس ذخیره ابری iCloud اطلاعات شما را ذخیره کرده و اجازه میدهد بر روی هر دستگاهی که استفاده می‌کنید به موسیقی‌ها، عکس‌ها، تقویم‌ها، مخاطبین، اسناد و ... دسترسی داشته‌باشید. بنابراین اگر با آیفون‌تان عکسی بگیرید یا برنامه روزانه‌تان را بر روی آیپد تغییر دهید، به کمک iCloud می‌توانید هر دو را بر روی مک‌بوک خود نیز به صورت به‌روزشده ببینید. این قابلیت به صورت دو طرفه است، یعنی اگر این کارها را بر روی مک نیز انجام دهید می‌توانید آنها را همزمان به صورت به‌روزشده بر روی آیفون نیز ببینید.6 اطلاعات بیشتر در مورد iCloud

Powerful apps included. Get right to work. And play.

مک‌بوک‌پرو در واقع یک نیروگاه قدرتمند برای خلق اسناد مختلف، تحلیل اعداد و ارقام، آماده‌سازی مطالب سخنرانی، ویرایش تصویر، تهیه فیلم و تولید موسیقی است. زیرا دارای شش نرم‌افزار قدرتمند خلاقانه و کاربردی است: Paged، Numbers، Keynote، iPhoto ، iMovie و GarageBand که همه آنها نیز برای سیستم‌عامل Yosemite مک به‌روزرسانی شده‌اند. علاوه بر اینها نرم‌افزارهای فوق‌العاده دیگری همچون Safari ، iBooks و Mail نیز وجود دارند که برای انجام کارهای مختلف بسیار کامل هستند. البته هزاران نرم‌افزار دیگر نیز در فروشگاه نرم‌افزاری Mac App Store منتظر شما هستند. اطلاعات بیشتر

It’s like having your own team of experts.

هر دستگاه مکی به همراه تیم پشتیبانی حرفه‌ای اپل، سرویس‌های کارآمد و دنیایی از منابع آنلاین مفید به بازار عرضه میشود.

پشتیبانی از طریق سرویس AppleCare

هر مک‌بوکی شامل ۹۰ روز پشتیبانی فنی از طریق تماس رایگان تلفنی و همچنین ‌یک سال ضمانت محدود است. اگر طرح محافظتی AppleCare را خریداری نمائید می‌توانید پوشش ضمانت خود را از تاریخ خرید مک‌بوک تا ۳ سال افزایش دهید.

پشتیبانی از طریق فروشگاه‌های اصلی اپل.

در قسمت Genius Bar فروشگاه اپل‌پرو می‌توانید همواره از توصیه‌های حرفه‌ای متخصصین اپل بهره‌مند شوید. هنگامی که مک خود را مستقیما از خود ما خریداری می‌کنید، می‌توانید حتی برای سرویس One to One نیز ثبت‌نام کنید. در این سرویس یک مربی شخصی به شما کمک میکند که اطلاعات خود را از کامپیوتر پیشین خود به مک جدیدتان انتقال دهید و جلسات آموزشی بسیار با ارزشی را در اختیارتان قرار میدهد.

Call Apple.

پاسخ سوال‌هایتان را پیش از خرید دریافت کنید. با تلفن اپل‌پرو تماس بگیرید و با یک متخصص ماهر مشاوره کنید.

090-APPLE-PRO