Photos

مجموعه کامل تصاویر شما.
در قالبی کاملا جدید.
نرم‌افزار Photos در مک یک طراحی ساده و منظم را ارائه داده و از پایه به گونه‌ای مهندسی شده که مجموعه تصاویر شما را به شکل مناسبی سازماندهی کند. ابزارهای ویرایشی قدرتمند به شما کمک می‌کنند که کیفیت تصاویر خود را بهبود بخشیده و هدیه‌های زیبایی را از تصاویر خود برای دیگران به اشتراک بگذارید. با وجود iCloud Photo Library نیز می‌توانید تصاویر و ویدئوهای ارزشمند خود را در iCloud ذخیره کرده و از روی دستگاه‌های مک و iOS خود به آنها دسترسی داشته‌باشید.

iCloud Photo Library.
محلی مناسب برای تمام تصاویر و ویدئوهای شما.

برای اولین بار iCloud Photo Library به شما اجازه میدهد که از روی همه دستگاه‌ها به آلبوم تصاویر و ویدئوهای مک خود دسترسی داشته باشید. اگر تصویری را ثبت کنید، صحنه آهسته‌ای را ضبط کنید یا از خودتان عکس بگیرید، عکس یا فیلم شما به صورت خودکار به iCloud Photo Library اضافه میشود، بنابراین بر روی همه دستگاه‌های اپلی شما و همچنین بر روی iCloud.com ظاهر می‌شوند. از آنجا که مجموعه تصاویر شما در همه دستگاه‌هایتان به شکل یکسانی دسته‌بندی می‌شوند، بر روی همه آنها آشنا به نظر خواهند رسید. اطلاعات بیشتر

تصاویر را بر روی یک دستگاه ویرایش کنید، نتیجه را روی دیگری ببینید.

هنگامی که در مک تصویری را ویرایش می‌کنید، آن را به علاقه‌مندی‌های خود یا به آلبوم جدیدی اضافه می‌کنید، این تغییرات بر روی دستگاه‌های iOS شما و همچنین بر روی iCloud.com نیز به‌روز می‌شوند، و برعکس.

آلبوم‌های خود را پر کنید، نه دستگاه خود را.

iCloud Photo Library می‌تواند به شما کمک کند که از حافظه خود در مک بهترین استفاده را ببرید. هنگامی که گزینه Optimize Mac Storage را انتخاب کنید نسخه باکیفیت تمام تصاویر و ویدئوهای شما با فرمت اصلی بر روی iCloud ذخیره شده و سایر نسخه‌ها بر روی مک باقی می‌مانند تا بدین ترتیب از فضای ذخیره‌سازی به شکلی بهینه استفاده شود. می‌توانید همچنین فضای موجود بر روی دستگاه‌های iOS خود را نیز به همین شکل بهینه‌سازی کنید. در ابتدا ۵ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان به شما تعلق می‌گیرد و اگر چنانچه فضای بیشتری نیاز داشته باشید می‌توانید از طریق طرح‌های مختلف تا ۱ ترابایت فضا را خریداری کنید.

به سرعت تصویر موردنظر خود را پیدا کنید.

طراحی جدید و زیبای نرم‌افزار Photos تصاویر را بر اساس لحظه‌های ثبت آنها، مجموعه‌ها و همچنین بر اساس سال ثبت آنها دسته‌بندی میکند. از آنجا که حالا فضای بسیار بیشتری در اختیار تصاویر قرار گرفته‌است، می‌توانید با یک نگاه کلی به سرعت تصاویر موردنظر خود را پیدا کنید. یک نوار ابزار زیبا ابزارهایی که احتیاج دارید را در اختیارتان قرار میدهد تا بتوانید به سرعت به تصاویری که به اشتراک گذاشته‌اید، آلبوم‌هایی که ایجاد کرده‌اید و پروژه‌هایی که خلق کرده‌اید دسترسی داشته‌باشید. می‌توانید حتی از حرکات لمسی برای جستجو در مجموعه تصاویر خود استفاده کنید.

تصاویر خود را از طریق ابزارهای قدرتمند به شکل فوق‌العاده‌ای ویرایش کنید.

تصاویری برجسته و چشمگیر را به کمک مجموعه‌ای از ابزارهای گسترده خلق کنید. گزینه Enhance را انتخاب کرده تا با یک کلیک وضعیت عکس خود را بهبود ببخشید. با یک فیلتر، نمایی زیبا به تصاویر بدهید. یا اینکه با استفاده از اهرم‌های هوشمند مانند حرفه‌ای‌ها تصاویر را ویرایش کنید، حتی اگر در واقع تازه‌کار هستید. اهرم‌‌های هوشمند قسمت‌های مختلف تصاویر شما را به شکلی هوشمندانه تنظیم می‌کنند. بنابراین تیره‌کردن تصاویر روشن، تنظیم کردن رنگ‌ها و حتی ایجاد یک جلوه سیاه و سفید بسیار ساده‌تر از همیشه است.

کنترل تمام جزییات را در دست بگیرید.

Photos اعمال تنظیمات پیشرفته بر روی تصاویر را بسیار آسان میکند. می‌توانید ویرایش‌های بسیار دقیقی را ایجاد کنید‌‌، مانند فعال کردن هیستوگرام، تنظیم کردن سطوح رنگی، افزودن وضوح تصاویر و حتی اضافه کردن تصویری دیگر برای ایجاد یک جلوه هنری بی‌نظیر.

برای دیدن نحوه کار این ابزارهای ویرایشی کلیک کنید:

افزودن فیلترها برای ایجاد افکت‌های رویایی.

تنها با یک کلیک می‌توانید یک فیلتر را اضافه کنید. تمام هشت فیلتر موجود را امتحان کرده و فیلتری که موردنظرتان است را انتخاب کنید.

طراحی‌های بسیار جدید و ابزارهای حرفه‌ای به شما کمک می‌کنند که به آسانی آلبوم‌های عکس زیبایی را ایجاد کنید. می‌توانید صفحه‌های دوقسمتی زیبایی را خلق کرده و عنا‌وین، نقشه‌ها و ... را به آن بیافزایید. همچنین می‌توانید آلبوم‌هایی مربعی‌شکل را در ابعاد ۱۰ در ۱۰ اینچ و یا ۸ در ۸ اینچ ایجاد کنید.

نسخه‌های چاپی عکس‌های پانورامای آیفون خود را سفارش دهید. کافیست گزینه Auto-Sized را انتخاب کرده تا تصاویر خود را بدون کوچک شدن تا عرض ۳۶ اینچ چاپ کنید. یا اینکه یکی از اندازه‌های مربعی مختلف را انتخاب کنید.

کار خود را همین امروز با استفاده از Photos در مک آغاز کنید.

نرم‌افزار Photos همراه با نسخه ۱۰/۱۰/۳ سیستم‌عامل Yosemite مک ارائه میشود و در فروشگاه نرم‌افزاری مک نیز به صورت رایگان در دسترس است.