iOS 9

تجربه‌ای متفاوت. بر روی یک تلفن متفاوت.

iOS 9 همان چیزیست که آیفون را از سایر گوشی‌ها مجزا میکند. یک رابط کاربری مرتب و منظم، قابلیت‌های قدرتمند و امنیتی بسیار پیشرفته‌ای را ارائه میکند. بسیار زیباست و به زیبایی نیز کار میکند. بنابراین می‌توانید از انجام تمام کارها با آن لذت ببرید، آن هم بر روی دستگاهی که قادر به انجام تمام کارهاست.

کاربری آسان، از همین حالا نحوه کار کردن با آن را می‌دانید.

از همان لحظه اولی که آیفون را در دست می‌گیرید بسیار آشنا به نظر خواهد رسید. در حقیقت دلیل آن طراحی رابط کاربری است که بسیار مرتب و هوشمندانه بوده و انجام همه کارها را بسیار لذت‌بخش می‌نماید.

هماهنگی سخت‌افزار و نرم‌افزار.
چرا هیچ گوشی دیگری مانند آیفون نیست.

سخت‌افزار و سیستم‌عامل آیفون ۶ اس هر دو برای همدیگر توسط اپل طراحی شده‌اند. بنابراین نرم‌افزارها بیشترین بهره را از قابلیت‌های سخت‌افزاری (همچون تراشه A9، دوربین‌های پیشرفته، حسگر اثرانگشت و ...) می‌برند. iOS زمان استفاده شما از نرم‌افزارها را فرا گرفته و‌در بهترین زمان‌های ممکن محتوای آنها را به‌روز میکند، مانند هنگامی که دستگاه شما آماده استفاده و به وای‌فای متصل است. بنابراین محتوای نرم‌افزارهای شما بدون اینکه از باتری استفاده زیادی شود همواره به‌روز خواهند شد.

بیش از یک و نیم میلیون نرم‌افزار و امکانات فراوان.

فروشگاه نرم‌افزاری App Store به طور مستمر در حال گسترش است. امکانات گسترده‌ای نیز برای شخصی‌سازی آیفون وجود دارند. وارد فروشگاه شوید، نرم‌افزارهای جدید را پیدا کرده و به راحتی شروع به دانلود کنید.

نرم‌افزارهای فروشگاه App Store را ببینید

ادامه کارهای خود را از یک دستگاه بر روی دستگاه دیگری انجام دهید.

دستگاه‌های مک و iOS حالا یکپارچه‌تر از همیشه با همدیگر در ارتباط هستند. وبگردی را بر روی آیپد خود آغاز کرده و سپس آن را به سرعت بر روی آیفون یا مک خود ادامه دهید. هنگامی که آیفون در نزدیکی‌تان نیست می‌توانید تماس‌های خود را از طریق مک، آیپد و یا حتی اپل‌واچ خود پاسخ دهید.

iCloud. هر آنچه که نیاز دارید،
همواره در دسترس شما.

iCloud باعث میشود تمام دستگاه‌های شما کاملا به‌روز بوده و آخرین نسخه از اسناد، تصاویر، نرم‌افزارها، مخاطبین، تقویم‌ها و سایر اطلاعات خود را در اختیار داشته باشید.

iCloud Drive

iCloud Drive به شما اجازه میدهد از روی هر دستگاهی به اطلاعات خود دسترسی داشته‌باشید. همچنین می‌توانید با امنیت بسیار بالا، اطلاعات مختلف خود را از طریق iCloud Drive ذخیره کنید.

iCloud Photo Library

iCloud Photo Library نیز تمام تصاویر و ویدئوهای شما را در یک محل ذخیره کرده تا بتوانید از طریق آیفون، آیپد، آیپادتاچ، مک و همچنین از طریق iCloud.com به آنها دسترسی داشته باشید.

Family Sharing

با وجود Family Sharing تمام تصاویر، ویدئوها، موسیقی‌ها و خریدهایی که از آیتونز انجام داده‌اید را می‌توانید با اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید.

مهاجرت به آیفون هیچوقت به این سادگی نبوده است.

نرم‌افزار Move to iOS انتقال اطلاعات مهمی همچون مخاطبین، تقویم‌ها و تصاویر را از گوشی فعلی‌تان به آیفون به شکل شگفت‌انگیزی آسان میکند. یا خودتان این کار را انجام دهید، یا اینکه با مراجعه به یک فروشگاه رسمی اپل آن را به یک متخصص بسپارید. در هر دو حالت تیم پشتیبانی اپل آماده پاسخگویی به سوالات و حل مشکلات شماست.

درمورد مهاجرت به iOS بیشتر بدانید

درمورد کاربری iOS 9 به جستجو بپردازید.

اطلاعات بیشتر