یک طراحی منحصربفرد.

iPhone 6s و iPhone 6s Plus هرآنچه در نسل‌های گذشته باعث فوق‌العاده بودن آیفون میشد را به همراه دارند و حتی آنها را بهبود نیز بخشیده‌اند. این دو گوشی از آلومینیوم سری ۷۰۰۰ ساخته شده‌اند، قدرتمندترین آلیاژی که تاکنون در ساخت آیفون استفاده شده‌است. هر دو از صفحه نمایش رتینای HD بهره می‌برند و به قویترین پوشش شیشه‌ای مجهز شده‌اند که تاکنون در گوشی‌های هوشمند استفاده شده‌است. حالا می‌توانید این دو گوشی را در رنگ رز طلایی نیز می‌توانید تهیه کنید.

آلومینیوم سری ۷۰۰۰، قویترین حالت ممکن.

آلومینیوم استفاده شده در بدنه آیفون از همان جنسی است که در صنایع فضایی استفاده میشود. این آلومینیوم از عناصری منحصربفرد ساخته شده و قویترین آلیاژی است که تاکنون در ساخت آیفون استفاده شده است.

قویترین شیشه استفاده شده در گوشی‌های هوشمند در دنیا. حالا بسیار قویتر از گذشته است.

شیشه جدید در iPhone 6s به کمک یک فرآیند تبادل یونی دوگانه خاص ساخته شده است که در سطح مولکولی بالاترین استحکام را در میان گوشی‌های هوشمند برای آیفون فراهم میکند.

زیبا و یکپارچه، در چهار رنگ مختلف.

همان طراحی زیبا، یکپارچه و منحصربفرد آیفون ۶ در آیفون ۶ اس نیز استفاده شده است. فرم آشنای آن احساس بسیار خوبی را به دست شما منتقل میکند. حالا چهار رنگ شگفت‌انگیز برای انتخاب وجود دارد: طلایی، نقره‌ای، خاکستری فضایی و رز طلایی.

عرضه در دو اندازه: «فوق‌العاده» و «فوق‌العاده»

هر دو دستگاه مجهز به صفحه نمایش رتینای HD هستند. هر کدام را انتخاب کنید نرم‌افزارها، تصاویر و همه اطلاعات شما بسیار شفاف و زیبا دیده خواهند شد. اشباع رنگی بالا، نقطه‌های dual-domain و رنگ‌های دقیق باعث می‌شوند هرآنچه در صفحه نمایش می‌بینید را دوست داشته باشید.

آیفون ۶
4.7″ صفحه نمایش HD
با لمس سه‌بعدی
1334
×
750
رزولوشن
آیفون ۶ اس پلاس
5.5″ صفحه نمایش HD
با لمس سه‌بعدی
1920
×
1080
رزولوشن

سخت‌افزار و نرم‌افزار. یک ارتباط عمیق‌تر.

iPhone 6s و سیستم‌عامل iOS دقیقا برای همدیگر ساخته شده‌اند. هرکدام از اجزای سخت‌افزاری — از تراشه A9 گرفته تا دکمه هوم — برای بیشترین بهره‌وری از iOS طراحی شده‌اند. در سمت مخالف iOS هم به گونه‌ای طراحی شده که از سخت‌افزار نهایت استفاده را ببرد. این دو به کمک همدیگر قدرتمندترین و لذت‌بخش‌ترین تجربه کاربری ممکن را برای شما به ارمغان می‌آورند، زیرا درست برای همدیگر طراحی شده‌اند.

تکنولوژی لمس ۳ بعدی

آیفون ۶ اس به شکلی ویژه طراحی شده تا تکنولوژی لمس سه‌بعدی را ارائه دهد، یعنی نسل جدید تکنولوژی‌های چندلمسی. لمس سه‌بعدی یک تکنولوژی انقلابی است که از طریق حساسیت به فشار محتوا را تنها با فشار دادن صفحه به شکل منحصربفردی در اختیار شما قرار میدهد. حسگرهای خازنی میزان فشاری که بر روی صفحه اعمال می‌کنید را تشخیص می‌دهند. به سرعت واکنشی را بر روی صفحه و بازخوردی فیزیکی را از طریق موتور Taptic Engine دریافت می‌کنید. تکنولوژی لمس سه‌بعدی مثال کاملی است از یک قابلیت شگفت‌انگیز که تنها به کمک هماهنگی یکپارچه سخت‌افزار و نرم‌افزار قابل دستیابی است. این تکنولوژی تنها برای آیفون ۶ اس طراحی شده و قابل استفاده است.

تراشه A9

تراشه A9 به شکلی ویژه برای آیفون طراحی شده‌است. با طراحی این تراشه توانستیم عملکرد آیفون را برای استفاده کاربران بهینه‌سازی کنیم. بنابراین کارهای روزانه خود — وبگردی، استفاده از نرم‌افزارها، عکسبرداری — را حتی بهتر از گذشته انجام خواهید داد. سطح عمیق سازگاری میان تراشه A9 و سیستم‌عامل iOS به این معنی است که آیفون شما حالا نسبت به حالتی که شاید از تراشه‌های سایر تولیدکنندگان استفاده می‌کردیم عملکرد بسیار بهتری را ارائه میکند.

حسگر اثرانگشت و Apple Pay

انگشت خود را بر روی دکمه هوم قرار داده تا در یک چشم به هم زدن قفل صفحه آیفون باز شود. حسگر اثرانگشت همانند گذشته بسیار ایمن است و حالا حتی سریعتر کار میکند. می‌توانید از آن درون نرم‌افزارها برای انجام خریدها استفاده کنید. حالا با وجود حسگر اثرانگشت و Apple Pay فرایند خرید در فروشگاه‌ها تنها با یک حرکت ساده صورت می‌گیرد، حتی نیازی به باز کردن نرم‌افزار یا روشن کردن صفحه گوشی نیز ندارید.

درمورد Apple Pay بیشتر بدانید

حالت نمایش افقی در آیفون ۶ اس پلاس

بسیاری از نرم‌افزارهای داخلی آیفون — از جمله Mail, Calendar و Messages — به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بیشترین بهره را از صفحه نمایش بزرگ iPhone 6s Plus ببرند. کافیست گوشی خود را از حالت عمودی به افقی چرخانده تا نمایشی جدید را از نرم‌افزارهای خود مشاهده کنید.

آیفون شما زیباست. آن را تکامل ببخشید.

به طراحی آیفون ۶ اس از همه نظر دقت شده، از جمله در زمینه قابها و لوازم جانبی. برای قاب خود یکی از پنج رنگ چرم طبیعی و یا یازده رنگ سیلیکونی را برگزینید. برای شارژ کردن دستگاه در خانه نیز پایه‌هایی فلزی و زیبا توسط اپل طراحی شده و در رنگ‌هایی هماهنگ با آیفون عرضه میشود.

درمورد لوازم جانبی آیفون ۶ اس بیشتر بدانید
لوازم جانبی آیفون را خریداری کنید