تصاویر ۱۲ مگ. فیلمبرداری 4K. قابلیت Live Photos.

مردم تصویربرداری با آیفون را دوست دارند. در حقیقت آیفون محبوب‌ترین دوربین دنیاست. اما آنچه مردم بیشتر دوست دارند خاطراتی است که در این تصاویر ثبت می‌شوند. با وجود Live Photos حالا این خاطرات بسیار زنده هستند، روشی کاملا جدید برای زندگی بخشیدن به تصاویر ثابت و بدون حرکت شما.

جزییات حیرت‌انگیز در تمامی نقاط تصویر.

دوربین اصلی آیفون تصاویر ۱۲ مگاپیکسلی زیبایی را ثبت میکند. اما تصاویر فوق‌العاده تنها با میزان مگاپیکسل آنها مقایسه نمی‌شوند. به همین دلیل است که یک حسگر پیشرفته، یک پردازنده سیگنال تصویر، تکنولوژی پیشرفته نقاط، نقاط تمرکز تصویر، local tone mapping بهبودیافته، و لرزشگر اپتیکال تصویر را به دوربین افزوده‌ایم. همه اینها به چه معنیست؟ اینکه به تکنولوژی توجهی خاص شده‌است. تمام کاری که باید بکنید این است که صحنه‌ای زیبا را یافته و دکمه دوربین را فشار دهید تا بهترین و حیرت‌انگیزترین تصاویر ممکن را ثبت کنید.

گالری تصاویر را ببینید

۱۲مگاپیکسل تکنولوژی پیشرفته نقاط

معرفی قابلیت Live Photos.

یک تصویر معمولی لحظه‌ای ثابت از زمان را ثبت میکند. با وجود Live Photos می‌توانید تمام آن تصاویر ثابت را به لحظاتی فراموش‌نشدنی و زنده تبدیل کنید. یک تصویر زیبای ۱۲ مگاپیکسلی در دل هر Live Photo نهفته‌است. اما لحظاتی که قبل و بعد از این تصویر همراه با حرکت و صدا ثبت شده‌اند نیز به همراه این تصویر در هر Live Phone وجود دارند.

می‌توانید با فشار دادن قسمتی از این تصاویر آنها را متحرک کرده و به آنها زندگی ببخشید. حتی می‌توانید Live Photo های موردعلاقه خود را به عنوان تصویر پشت‌زمینه برگزینید، بنابراین هرگاه آیفون ۶ اس را در دست می‌گیرید می‌توانید لحظه‌ای را زنده نمایید. Live Photos را می‌توانید بر روی سایر دستگاه‌های اپل نیز ببینید.

نور. دوربین 4K. حرکت.

به ثمر رسیدن گلی که باعث پیروزی میشود، اولین باری که دوچرخه‌سواری می‌کنید، اولین باری که فرزندتان لبخند میزند، بعضی لحظات گویا فقط به وجود می‌آیند تا آنها را در قالب یک ویدئو ثبت کنیم. حالا می‌توانید همه این لحظات را در رزولوشنی که ۴ برابر بیشتر از یک ویدئوی HD است ثبت کنید. می‌توانید همزمان با ثبت یا اجرا کردن ویدئوهای 4K خود در میان ۸ میلیون نقطه موجود در آنها بزرگنمایی کنید. با وجود iPhone 6s Plus نیز حالا لرزشگر اپتیکال علاوه بر تصاویر برای ویدئوها نیز به کار گرفته میشود. بنابراین می‌توانید ویدئوهایی باکیفیت و ‌زیبا را در نور کم ثبت کنید.

4K 3840×2160
HD 1920×1080

کار حرفه‌ای خود را با کیفیت 4K آغاز کنید.

ویدئوهای 4K که با آیفون ۶ اس ثبت می‌کنید بسیار شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند، دوست دارید آنها را با همه دنیا به اشتراک بگذارید. با وجود نسخه جدید iMovie برای iOS می‌توانید به سادگی فیلم‌های خود را خلق کرده و آنها را با کیفیت 4K در یوتیوب به اشتراک بگذارید. قدرت آیفون ۶ اس نیز به شکلی است که می‌توانید به راحتی ۲ ویدئوی 4K را ویرایش کرده و افکت‌هایی همچون تصویر در تصویر کردن و چند قسمت کردن صفحه نمایش را خلق کنید، قدرتی که کامپیوترهای رومیزی را حالا به چالش میکشد.

در مورد iMovie بیشتر بدانید

تصاویر چهره‌ای را همچون یک پرتره بی‌نظیر ثبت کنید.

دوربین فیس‌تایم HD برای ثبت تصاویر چهره‌ای و برقراری تماس‌های تصویری فیس‌تایم بهترین گزینه است. حالا به لطف این دوربین ۵ مگاپیکسلی می‌توانید از همه آن لحظات با کیفیت بالاتری لذت ببرید. با وجود قابلیت جدید Live Photos نیز دوربین فیس‌تایم HD می‌تواند همه حرکات ظریف را به زیبایی ثبت کند — یک خنده ناگهانی، گودی گونه‌های شخصی در هنگام خندیدن، و یا یک نگاهی از روی حیرت.

۵مگاپیکسل فیس‌تایم HD

با وجود فلش رتینا همه تصاویر شما در بهترین حالت ثبت می‌شوند.

صفحه نمایش رتینای HD تنها یک صفحه زیبا برای مشاهده محتوا نیست — بلکه حالا فلشی است برای دوربین فیس‌تایم HD شما. هنگامی که یک تصویر چهره‌ای را ثبت می‌کنید ابتدا یک پیش-فلش نور اطراف شما شناسایی کرده و سپس فلش True Tone در صفحه نمایش، نور محیطی را در نظر گرفته تا تصاویر را با زنده‌ترین رنگ‌ها و رنگ پوست افراد را به طبیعی‌ترین شکل ممکن ثبت کند. فلش رتینا به وسیله یک تکنولوژی خلاقانه پشتیبانی میشود — یک تراشه در صفحه نمایش که باعث میشود صفحه ۳ برابر ر‌وشن‌تر از حالت معمولی فلش بزند. بنابراین بدون هیچ نگرانی تصاویر چهره‌ای خود را با شجاعت ثبت کنید، آیفون ۶ اس همواره برای کمک به شما آماده است.

هرگز بدون دوربین نخواهید بود.
حالا هرگز از تصاویر خود دور نخواهید بود.

iCloud Photo Library تمام تصاویری که ثبت می‌کنید را بر روی همه دستگاه‌ها در اختیار شما قرار میدهد. تصویری را بر روی آیفون ۶ اس خود ثبت کرده و آن را از روی مک خود ویرایش کنید. فیلتری را از روی آیپد به تصویر خود اضافه کرده تا آن تصویر را به صورت به‌روزشده بر روی آیفون ۶ اس خود مشاهده کنید. البته حالا Live Photo ها نیز بخشی از آلبوم‌هایتان هستند. با وجود نرم‌افزار Photos سازماندهی تصاویر و ویدئوها در آلبوم‌ها و اشتراک‌گذاری آنها با افراد دلخواهتان بسیار آسان‌تر از همیشه است.

در مورد iCloud Photo Library بیشتر بدانید