iOS 8 برترین نسخه iOS تا‌کنون.

فقط iPhone 6 نیست که بزرگتر شده، پیشرفته‌ترین سیستم‌عامل موبایل دنیا نیز خیز بسیار بلندى داشته است. iOS 8 داراى قابلیت‌هاى جدیدى است که اجازه میدهد کارهاى بى‌نظیرى انجام دهید. مانند استفاده از Siri (دستیار صوتى iOS) براى کنترل دستگاه‌هایتان در خانه، یا استفاده از نرم‌افزار‌هاى سلامتى و تناسب اندام براى ارتباط با پزشک‌تان. توسعه‌دهندگان حالا دسترسى عمیق‌تر و ابزارهاى بیشترى را براى استفاده از قابلیت‌هاى فوق‌العاده iOS 8 در نرم‌افزارهایشان دارند. همه اینها روى صفحه Retina HD بسیار عالى به نظر مى‌رسد.

موارد جدید در iOS 8.

iOS 8 پر از قابلیت‌هایى سرگرم‌کننده و مفید، و داراى روشهاى جذابى براى ارسال پیام است. تصویرى دقیق‌تر از سلامتى و تناسب‌اندام‌تان را به شما داده و یک راه بسیار جدید براى آوردن توازن به زندگى دیجیتال خانواده‌تان است.

آیفون با یک مجموعه بى‌نظیر از نرم‌افزارها مى‌آید.

iPhone 6 آماده است تا کارهایى ساده یا پیچیده را به شکلى بسیار خلاقانه انجام دهد. در حال حرکت عکسها را ویرایش کنید. لیست موسیقى کاملى جهت گوش‌کردن بسازید. از Siri بخواهید برایتان ناهار رزرو کند. نرم‌افزارهاى فوق‌العاده‌ آیفون طراحى شده‌اند تا از معمارى تخت تراشه ۶۴ بیتى A8 به خوبى بهره ببرند.

بیش از یک میلیون نرم‌افزار. امکانات بى‌نهایت.

براى انجام هر کارى که تصورش را بکنید یک نرم‌افزار وجود دارد. App Store با بیش از یک میلیون نرم‌افزار بهترین منبع نرم‌افزار براى موبایل است — که بسیارى از آنها رایگان‌ عرضه میشوند.

در مورد نرم‌افزار‌ها در AppStore بیشتر بدانید

از روى آیفون شروع کنید. بر روى مک یا آیپد تمام کنید.

محصولات اپل همواره به گونه‌اى طراحى شده‌اند که به زیبایى با همدیگر کار کنند. اما حالا ممکن است شما را واقعاً شگفت زده کنند. با iOS 8 و Mac OS X Yosemite آیفون به صورت یکپارچه به مک یا دستگاه‌هاى iOS دیگر متصل است. به سادگى با نرم‌افزارهاى مورد علاقه‌تان مثل Mail، Safari، Pages، Numbers، Keynote، Maps و ... کار کنید. از روى مک یا آیپد به تماس‌هایتان پاسخ دهید. از طریق هرکدام از دستگاه‌هایتان عکس، ویدئو، یا پیامک بفرستید. از آیفون به عنوان یک منبع سریع واى‌فاى استفاده کنید تا اینترنت آن را بر روى بقیه دستگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

در مورد پیوستگی دستگاه‌های اپل بیشتر بدانید

مطمئن باشید توسعه‌دهندگان کارهاى بزرگى خواهند کرد. 

iOS 8 برترین نسخه از iOS تاکنون است. توسعه‌دهندگان با داشتن دسترسى عمیق‌تر و ابزارهاى بیشتر در iOS 8 نرم‌افزارهاى جذابى خلق خواهند کرد. امکانات جدید کیبورد را خواهید دید. روش‌هاى بیشترى براى به اشتراك‌گذارى محتوا خواهید داشت و مى‌توانید با سرویس ذخیره ابرى iCloud و حسگر اثر انگشت کارهایى منحصربفرد انجام دهید.


در مورد ویژگى‌ها و قابلیت‌هاى جدیدى که iOS 8 را پیشرفته‌ترین سیستم‌عامل موبایل جهان مى‌سازد بیشتر بدانید.

در مورد iOS 8 بیشتر بدانید