دوربین دوربینى که عکس را متحول کرد، حالا همان کار را براى ویدئو نیز انجام مى دهد.

اکثر مردم عکس‌هاى بیشترى را با آیفون نسبت به هر دوربین عکاسی دیگرى مى‌گیرند، زیرا دوربین آیفون کار را بسیار ساده مى‌کند. حالا با داشتن ویژگى‌هاى جدیدى مانند نقاط تشکیل دهنده عکس به بزرگی ۱/۵ میکرون و دیافراگم ƒ۲/۲، پرطرفدارترین دوربین دنیا عکس‌هاى حیرت‌انگیزى خواهد گرفت.

براى ضبط ویدئو‌هاى فوق‌العاده امکانات جدیدى را به دوربین افزودیم. مانند ضبط ویدئو‌هاى فول HD با سرعت ۶۰ تصویر در ثانیه، حرکت آهسته با سرعت ۲۴۰ تصویر در ثانیه و حالت فیلمبردارى تایم‌لپس (فیلمبرداری با گذشت زمان طولانی، مانند فیلمبرداری از حرکت ابرها). حالا مى‌توانید ویدئو HD ضبط کرده و نتیجه معرکه آن را روى صفحه نمایش Retina HD ببینید.

ISO 40   ƒ/2.2   1/1000
ISO 40   ƒ/2.2   1/1000

iSight. بهترین دوربین ما حالا بهتر نیز شده است.

تکنولوژى خلاقانه‌اى نیاز است تا یک دوربین عالى را حتى بهتر از پیش کنیم. به همین دلیل امکاناتى از قبیل یک حسگر جدید با توانایی پردازش نقاط‌ کانونى عکس (Focus Pixels)، تشخیص چهره قویتر و کنترل نوردهى را به دوربین ٨ مگاپیکسلى اضافه کردیم. حالا مى‌توانید عکس را گرفته و بقیه کار را به iPhone 6 بسپارید.

یک دوربین عکاسى فوق العاده. و حالا، حتى یک دوربین فیلم بردارى فوق العاده تر. 

دوربین آیفون فقط عکس‌هاى بى‌نظیر نمى‌گیرد. بلکه به شما امکان گرفتن ویدئوهاى عالى فول HD با سرعت ٦٠ تصویر در ثانیه، ویدئوهاى حرکت آهسته رویایى و براى اولین بار فیلمبردارى تایم‌لپس (فیلمبرداری با گذشت زمان طولانی، مانند فیلمبرداری از حرکت ابرها) را نیز میدهد. فوکوس خودکار در هنگام ضبط فیلم به صورت پیوسته انجام میشود. لرزشگر سینمایى ویدئو فیلم‌هایتان را ثابت و بدون لرزش میکند، حتى زمانیکه در حرکت هستید.

با FaceTime HD شما مى توانید هر جایى باشید، حتى وقتى واقعاً آنجا نیستید.

با وجود داشتن یک دیافراگم بزرگ تر و تکنولوژى سنسور کاملاً جدید، دوربین جلو FaceTime HD حالا 81% نور بیشترى را جذب مى کند. تشخیص چهره نیز بهتر شده است. و Burst Mode جدید آن 10 عکس در ثانیه مى گیرد. پس چه در حال تلاش براى گرفتن یک عکس سلفى خوب باشید، و چه در حال تماس با شخصى در گوشه اى از دنیا، هر عکسى کاملاً عالى به نظر مى رسد.

ISO 32   ƒ/2.2   1/370
ISO 32   ƒ/2.2   1/370