قدرت محض. در زیباترین شکل ممکن.

عملکرد قدرتمند آیپدپرو توانایی‌های این دستگاه را از نو تعریف میکند. تمام قطعات (از تراشه A9X گرفته تا پردازنده گرافیکی و یا کنترل کننده حافظه دستگاه) به گونه‌ای طراحی شده‌اند که آیپدپرو با کمترین مصرف انرژی، بهترین عملکرد ممکن را ارائه کند. آیپدپرو فقط سریعتر، ظریف‌تر و جذاب‌تر نیست، بلکه تعریفی است از یک استاندارد کاملا جدید.

قدرتمندترین تراشه برای قدرتمندترین دستگاه.

عملکرد حیرت‌انگیز آیپدپرو از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای که در طراحی آن استفاده شده سرچشمه می‌گیرد. تراشه ۶۴ بیتی و نسل سومی A9X به آیپدپرو توانایی انجام کاراهایی را میدهد که پیشتر فقط توسط کامپیوترهای رومیزی قدرتمند قابل انجام بود، و همچنین کارهایی که هیچوقت نمی‌توانید بر روی این کامپیوترها انجام دهید.

با وجود این عملکرد شگفت‌انگیز، معماری زیربنایی تراشه A9X بسیار بهینه طراحی شده تا از میزان مصرف اندک باتری اطمینان حاصل شود.

۶۴-بیتی معماری
A9X تراشه

سرعت بالاتر.

تراشه A9X به میزان ۱/۸ برابر عملکرد بهتری را نسبت به آیپدایر ۲ ارائه کرده و سرعت پاسخگویی آن باورنکردنی است. بنابراین آیپدپرو به حرکات لمسی شما بسیار سریعتر از گذشته واکنش نشان میدهد. حتی سنگین‌ترین کارها (مانند ویرایش طرح‌های ۳ بعدی و یا ویدئوهای 4K) با سرعت و روانی بسیار بالایی صورت می‌گیرد.

زیبایی در اجرا.

با وجود اینکه تعداد نقاط صفحه نمایش آیپدپرو تقریبا دو برابر آیپدایر ۲ است، عملکرد گرافیکی آن نیز تقریبا ۲ برابر قویتر است. حالا سنگین‌ترین رندرهای گرافیکی نیز با قدرت و سرعت بی‌سابقه‌ای اجرا خواهند شد.

کنترل کننده حافظه. یک عملکرد قدرتمند از یک قهرمان ناشناخته.

تراشه A9X از یک معماری حافظه جدید بهره می‌گیرد و می‌تواند اطلاعات را با سرعت بسیار بالایی پردازش کند. آیپدپرو به یک کنترل کننده حافظه جدید مجهز است که باعث میشود عملکرد آن بهتر از برخی کامپیوترهای رومیزی باشد. به این ترتیب سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات بالا خواهد رفت و حتی سنگین‌ترین اطلاعات را به سرعت باز خواهید کرد. مانند یک فیلم حجیم 4K که به تازگی ویرایش کرده‌اید، یا تصاویر جدیدی که از دوربین HD خود وارد کرده‌اید.

Metal.

تحولی واقعی در بازی‌ها.

تکنولوژی Metal به کمک تراشه A9X و iOS 9 بهترین عملکرد گرافیکی ممکن را ارائه میکند، بنابراین توسعه‌دهندگان می‌توانند بازی‌هایی مشابه بازی‌های کنسول‌های حرفه‌ای و نرم‌افزارهایی سریع و پیشرفته را طراحی کنند. Metal عملکرد پردازنده و گرافیک را بهینه‌سازی میکند تا جزییات و جلوه‌های بصری را با کیفیت فوق‌العاده بالایی به نمایش گذارد. بنابراین دنیای مجازی حالا به واقعیت بسیار نزدیک‌تر خواهد بود.

ارتباط پرسرعت وایرلس.

آیپدپرو تکنولوژی وای‌فای نسل 802.11ac و همچنین MIMO را ارائه میکند، بنابراین می‌توانید به راحتی به شبکه‌های پرسرعت اینترنت متصل شده و از سرعتی معادل با ۸۶۶ مگابیت بر ثانیه لذت ببرید.

شبکه‌ها و باندهای LTE قویتر.

مدل سیم‌کارت‌خور آیپدپرو از ۲۰ باند LTE پشتیبانی میکند تا بتوانید همیشه و همه‌جا به اینترنت دسترسی داشته‌باشید.

پشتیبانی از ۲۰ باند LTE
سرعت تا ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه بر روی LTE