وایرلس وایرلس سریع‌تر. خبرهای خوب برای کسانی که همیشه عجله دارند.

وایرلس در آیپد ایر ۲ تا بیش از دو برابر سریع‌تر شده و سرعتی تا ۸۶۶ مگابیت بر ثانیه را ارائه میدهد. مدل با سیم‌کارت نیز سرعتی تا ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه را داراست که از مدل‌های پیشین خود ۵۰ درصد سریع‌تر است. بنابراین در همه‌ مکان‌ها سرعت‌های بالاتری را تجربه خواهید کرد.

Oسریع‌ترین و پیشرفته‌ترین وای‌فای اپل تاکنون.

هنگامی که به اینترنت متصل هستید همه کارهایی که با آیپدتان انجام می‌دهید لذت‌بخش‌تر هستند و حالا این اتصال به اینترنت حتی سریع‌تر نیز شده است. آیپد ایر ۲ تکنولوژی وای‌فای ۸۰۲/۱۱ac را ارائه داده و از تکنولوژی MIMO نیز پشتیبانی میکند. این تکنولوژی ارائه‌دهنده قابلیت‌های پیشرفته‌ای از وایرلس است که هنگام دانلود سرعت‌های خیره‌کننده‌ای معادل با ۸۶۶ مگابیت بر ثانیه را ارائه میدهد.

تا 2.8x برابر سریع‌تر
تا 866 مگابیت بر ثانیه

AirDrop

AirDrop سریع‌ترین و آسان‌ترین روش به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با افراد نزدیک از طریق وایرلس است. ابتدا به سادگی آن را از مرکز کنترل (امکانی در iOS برای دسترسی سریع‌تر به برخی تنظیمات) فعال کنید. سپس عکس، فیلم یا سند موردنظر را انتخاب کرده و در یک چشم به‌هم زدن برای فردی که می‌خواهید ارسال کنید. این روش بسیار آسان‌تر از روش‌های انتقال اطلاعات پیشین است.

AirPlay

AirPlay به شما اجازه میدهد فایل‌های درون آیپد ایر ۲ خود و یا حتی عین صفحه آن را از طریق وایرلس و به کمک Apple TV بر روی تلویزیون HD و اسپیکرتان به نمایش در آورید — بدون نیاز به شبکه‌ای خاص. از هر قسمتی از خانه می‌توانید هر آنچه که در آیپد ایر وجود دارد را — از ویدئو گرفته تا اسناد مختلف — از طریق AirPlay بر روی صفحه‌ای بسیار بزرگ‌تر ببینید.

پهنای باند بیشتر LTE.

اگر در جایی مانند پارک هستید که به وای‌فای دسترسی ندارید نگران نباشید. با استفاده از مدل سیم‌کارت‌خور آیپد ایر ۲ می‌توانید به شبکه‌های پرسرعت LTE متصل شده و در همه‌جا با سرعتی بالا به دانلود و اشتراک محتوا بپردازید.2

پشتیبانی 20 باند LTE
تا 150 سرعت LTE
تا 50% اینترنت سیم‌کارت

شبکه LTE گسترده‌تر. راه‌های اتصال بیشتر.

در مدل سیم‌کارت‌خور شبکه LTE دارای ۲۰ باند است. بنابراین می‌توانید تقریباً در همه‌جا سرعت دانلود و آپلود بسیار بالایی داشته باشید.

یک سیم‌کارت و بسیاری امکانات.

سیم‌کارت جدید اپل موسوم به Apple SIM از پیش بر روی آیپد ایر ۲ با سیم‌کارت نصب شده است. Apple SIM این امکان را میدهد که از انواع طرح‌های کوتاه‌مدت اپراتورهای مخابراتی استفاده کنید. بنابراین هر جا لازم باشد می‌توانید بدون متقبل شدن تعهدات طولانی مدت طرحی که مناسب‌تان است را انتخاب نمایید.

آیپد خود را به یک هات‌اسپات تبدیل کنید.

در آیپد مدل با سیم‌کارت می‌توانید به سادگی یک هات‌اسپات برای اتصال دیگر دستگاه‌ها به اینترنت به وجود آورید. برای مثال فرض کنید وای‌فای در دسترس‌تان نیست و دوست شما خواستار اتصال به اینترنت از طریق لپ‌تاپ خود است. در این هنگام شما می‌توانید به سادگی با روشن کردن هات‌اسپات خود در تنظیمات، او را نجات داده و تبدیل به یک قهرمان شوید.