iOS 8 iOS 8 و آیپد ایر.
یک ترکیب بی‌نظیر.

iOS 8 با داشتن یک رابط کاربری ساده، امکانات جذاب و امنیت بالای خود آیپد شما را قدرتمندتر از همیشه می‌نماید. زیبا به‌نظر میرسد و زیبا نیز کار میکند، به همین دلیل حتی کارهای ساده را نیز به شکلی جذاب انجام خواهد داد. iOS 8 به گونه‌ای مهندسی شده که از تراشه قدرتمند A8X، وایرلس فوق‌سریع و صفحه رتینای زیبای آیپد ایر ۲ به خوبی بهره ببرد.

With an easy-to-use interface, amazing features, and security at its core, iOS 8 makes your iPad more capable than ever. It’s designed to look beautiful and work beautifully, so even the simplest tasks are more engaging. And iOS 8 is engineered to take full advantage of the powerful A8X chip, ultrafast wireless, and brilliant Retina display of iPad Air 2.

iOS 8. Our most
advanced
mobile
OS ever.

چه‌چیزی iOS 8 را پیشرفته‌ترین سیستم‌عامل موبایل میکند؟ جزئیات، امکانات هوشمندانه جدید و هماهنگی یکپارچه آن با سخت‌افزار. نرم‌افزار Mail پر از امکانات جدیدی است که باعث ذخیره زمان می‌شوند، مانند امکان اضافه‌کردن مستقیم یک رویداد یا شماره‌تلفن از Mail در تقویم و مخاطبان. کار با نرم‌افزار Safari نیز بسیار راحت‌تر شده، زیرا قسمتی جدید به آن اضافه شده که لینک‌های ذخیره‌شده، لینک‌های علامت‌گذاری شده برای مطالعه در زمانی دیگر و لینک‌های به اشتراک گذاشته شده را در یکجا نگهداری میکند. توسعه‌دهندگان نیز از ابزارهای جدیدی مانند Metal برای خلق نرم‌افزارهایی منحصربفرد بهره خواهند برد و امکانات جدید کیبورد را خواهید دید. به طور کلی iOS 8 کار با آیپد ایر ۲ را بسیار جذاب‌تر میکند.

آیپد ایر ۲ با نرم‌افزارهای همراهش
آماده اجرای هر بازی‌‌ و انجام هر کاری است.

آیپد ایر ۲ ابزاری مناسب برای انجام کارهای روزانه است. کارهایی مانند بررسی ایمیل، تماس تصویری و یا کمک گرفتن از Siri برای بررسی نتایج ورزش‌های مختلف. می‌توانید یک داستان عالی بنویسید، کنفرانس‌تان را ارائه دهید و یا به فیلم‌هایتان امتیاز بدهید. این نرم‌افزارها برای کار با تراشه ۶۴ بیتی بهینه شده‌اند، بنابراین بسیار روان و سریع اجرا شده و شما و آیپد ایر را قادر به انجام هر کاری می‌سازند.

آنچه در8 iOS جدید است.

به سرعت عکس‌هایتان را یافته و ویرایش کنید. صدای‌تان را به یک پیام متنی ضمیمه کنید. ایمیل یا گزارشی را از روی آیفون‌تان شروع کرده و بر روی آیپد به پایان برسانید. امکانات جدید کیبورد و روش‌های جدیدی برای اشتراک محتوا را تجربه خواهید کرد. می‌توانید از iCloud و حسگر اثر انگشت به روش‌هایی کاملاً متفاوت استفاده کنید. اینها فقط گوشه‌ای از قابلیت‌های 8 iOS هستند.

نرم‌افزار Photos. مجموعه تصاویرتان را به شکلی استادانه مدیریت کنید.

نرم‌افزار کاملاً جدید Photos با آلبوم‌های هوشمند و امکانات جدیدش در زمینه جستجو، یافتن و سازماندهی کردن تصاویر را آسان‌تر از همیشه نموده است. می‌توانید از طریق ابزارهای جدید و قدرتمند ویرایشی به سادگی تصاویرتان را ویرایش کنید تا نمایی حتی بهتر از قبل داشته باشند. iCloud Photo Library نیز همه تصاویر و ویدئوهایی که ثبت می‌کنید را ذخیره میکند.

Learn more about Photos

Messages.
Actually LOL. OL.

حالا نگاهی به کارهای جذابی که با نرم‌افزار محبوب Messages می‌توان انجام داد بیاندازید. در iOS 8 پیام‌ها دارای قابلیت‌هایی جذاب، مفید و شگفت‌انگیزی هستند که نگاه شما را نسبت به مقوله ارسال پیام متحول می‌کنند.

Learn more about Messages

قابلیت Continuity. آیپد، آیفون و مک به شکلی منحصربفرد با هم ارتباط خواهند داشت.

محصولات اپل همواره به گونه‌اى طراحى شده‌اند که به زیبایى با همدیگر کار کنند. اما حالا با iOS 8 و Mac OS X Yosemite این همکاری وسیع‌تر از همیشه است. می‌توانید نوشتن ایمیلی را از روی آیفون شروع کرده و آن را بر روی آیپد ادامه دهید. یا روی مک به وبگردی پرداخته و کارتان را از همان صفحه اینترنتی بر روی آیپد ادامه دهید. حتی تماس‌های تلفنی را می‌توانید از طریق مک یا آیپد پاسخ دهید.

Learn more about Continuity

قابلیت QuickType.
هوشمندترین کیبورد اپل تاکنون.

iOS 8 از طریق پیشنهاد دادن کلمات مناسب، نوشتن را بسیار ساده‌تر نموده‌است. حتی اینکه متن‌تان را برای چه کسی و در محیط چه نرم‌افزاری می نویسید را تشخیص میدهد تا بدین طریق برای هر شخص و هر وضعیت خاصی کلماتی دقیق‌تر را پیشنهاد دهد.

Learn more about QuickType

iCloud Drive. دسترسی امن به اسناد در هر زمان و هر مکانی.

هر نوع فایلى را اعم از فایل‌هاى آفیس، پى‌دى‌اف، عکس و سایر اسناد مهم را با امنیت کامل در iCloud ذخیره کنید تا هرجا و هرگاه که لازم است به آنها دسترسی داشته باشید. هر تغییری را بر روی یکی از آنها اعمال کنید به صورت خودکار روی همه دستگاه‌هایتان پدیدار میشود.1

Learn more about iCloud Drive

Family Sharing. هر نوع محتوایی را به اشتراک بگذارید.

Family Sharing توازن را برای زندگی دیجیتال خانواده‌تان به ارمغان می‌آورد. تا ۶ نفر از اعضای خانواده‌تان می‌توانند با داشتن حساب‌هایی مجزا خریدهایشان را از فروشگاه‌های اپل (iTunes, iBooks و App Store) برای همدیگر به اشتراک بگذارند. می‌توانید از یک کارت اعتباری واحد برای خریدهای همه اعضای خانواده استفاده کنید و یا والدین از طریق دستگاه خود خریدهایی را برای دستگاه‌های کودکان‌شان انجام دهند. همچنین می‌توانید به راحتی تصاویر، تقویم خانوادگی و موارد دیگری را برای ارتباط هرچه بیشترتان برای همدیگر به اشتراک بگذارید.2

Learn more about Family Sharing

iOS 8 برای توسعه‌دهندگان.

iOS 8 برترین نسخه از iOS تاکنون است. توسعه‌دهندگان با دسترسی عمیق‌تر و ابزارهای بیشتر می‌توانند قابلیت‌های جدید iOS 8 را برای خلق نرم‌افزارها و ویژگی‌های جذاب به کار گیرند. امکانات جدید کیبورد، تولید بازی‌های شگفت‌انگیز به لطف تکنولوژی Metal، روش‌های جدید کنترل لوازم منزل از طریق قابلیت HomeKit و روش‌های جدید بهره‌گیری از iCloud و حسگر اثر انگشت را تجربه خواهید کرد.

Learn more