Spotlight.
هوشمندتر از همیشه.

حالا اسپاتلایت برای یافتن نتیجه جستجوهای شما، پا را فراتر از اطلاعات دستگاه میگذارد. قبل از اینکه پاسخ شما را بدهد به صورت هوشمند موضوعاتی همچون محتوا و محل را در مورد آنچه جستجو میکنید در نظر گرفته و پاسخهایی هوشمندانه را در اختیار شما قرار میدهد.

Wikipedia

عبارتی را بنویسید تا خلاصهای از مقالات ویکیپدیا شامل یک متن چکیده و یک تصویر در اختیار شما قرار دادهشود، کافیست آن را لمس کرده تا اسپاتلایت شما را به سمت نسخه کامل مقاله هدایت کند.

News

اسپاتلایت موضوعات روز را شناسایی کرده و هنگامی که این موضوعات تغییر میکنند خود را بهروز میکند تا بهترین نتایج را در اختیارتان بگذارد.

مکانهای نزدیک.

اگر گرسنه هستید کافیست نام یک رستوران را نوشته تا اسپاتلایت آدرس نزدیکترین شعبه آن، شماره تماس و ساعت کاری آن را برایتان پیدا کند. سپس وارد Maps شده تا آدرس دقیق آن را مشاهده کنید.

iTunes Store

اسپاتلایت یک دستیار خرید بینظیر است. میتواند به شما کمک کند تا درست آهنگها، فیلمها، نمایشهای تلویزیونی و یا پادکستهایی که میخواهید را پیدا کنید.

App Store

آیا در جستجوی نرمافزار یا بازی خاصی هستید؟ کافیست نام آن را نوشته تا اسپاتلایت آن را به سرعت در App Store جستجو کند.

iBooks Store

در جستجوی یک کتاب فوقالعاده هستید؟ اسپاتلایت به شما کمک میکند تا مدت زمانی که قرار بود برای جستجو صرف کنید را برای مطالعه ذخیره کنید.

وبسایتهای پیشنهادی.

اسپاتلایت وبسایتهای معروف را میشناسد. کافیست عبارتی را نوشته تا اسپاتلایت شما را به جای درست هدایت کند.

زمان نمایش فیلمها.

کافیست نام فیلمی را نوشته تا اسپاتلایت زمان نمایش آن را در سینماهای نزدیک به شما نشان دهد.

سازگار با Safari

میتوانید تمام این نتایج را همزمان با اینکه متنی را در کادر جستجوی Safari وارد میکنید نیز مشاهده کنید. نتایج در قسمت Top Hits و پیشنهادات مخصوص پدیدار خواهند شد.