Messages.
Actually LOL. OL.

حالا قرار است کارهای شگفت‌انگیز بسیاری را با نرم‌افزار پرکاربرد Messages انجام دهید. در iOS 8 نرم‌افزار Messages دارای قابلیت‌های جذاب، مفید و شگفت‌انگیزی است که دید شما را نسبت به ارسال پیام متحول می‌کنند.

صدای خود را به پیام‌هایتان ضمیمه کنید.

Messages در iOS 8 به راحتی می‌تواند صدای شما و یا هر صدای دیگری در اطراف را به پیام‌هایتان ضمیمه کند. به سادگی دکمه میکروفون را لمس کرده و نگهدارید تا صدای موردنظر را ضبط کرده و آن را به راحتی ارسال کنید.

صدای خود را در یک چشم به هم زدن ارسال کنید.

دکمه ضبط صدا را لمس کرده و نگهدارید، صدای خود را ضبط کرده و با یک حرکت آن را ارسال کنید.

آیفون را کنار گوش خود گرفته و پیام صوتی خود را بشنوید.

برای شنیدن یک پیام صوتی آیفون را به سادگی کنار گوش خود بگیرید، درست مانند هنگامی که تماسی را پاسخ می‌دهید.

ویدئوها را سریع و آسان ارسال کنید.

از طریق نرم‌افزار جدید Messages می‌توانید هرآنچه که می‌بینید را در همان لحظه برای دیگران به اشتراک بگذارید. به سرعت ویدئوهای خانوادگی و به یادماندنی خود را برای افراد موردنظر خود ارسال کنید. با ارسال یک ویدئو می‌توانید حرف‌های بسیار بیشتری را نسبت به زمانیکه پیام می‌فرستید به مخاطب خود منتقل کنید، آن هم در مدت زمانی بسیار کوتاه‌تر.

مسئولیت یک مکالمه گروهی را بر عهده بگیرید.

یک مکالمه گروهی را آغاز کرده و نامی را بر روی آن بگذارید. به سادگی کسانی که می‌خواهید را به گروه اضافه یا حذف کرده و یا خودتان هرگاه که خواستید گروه را ترک کنید. می‌توانید همچنین گزینه Do Not Disturb را فعال کرده تا پیام‌های دریافتی گروه خود را در زمانی دیگر بخوانید.

مکالمات خود را نامگذاری کنید.

گزینه Details را لمس کنید تا مکالمات خود را نامگذاری کرده و آنها را در زمانی دیگر به سادگی بیابید.

مکالمات را کنترل کنید، آن هم به شکلی مودبانه.

در قسمت Details می‌توانید افراد را به مکالمه دعوت کرده و یا از آن حذف کنید، یا اینکه خودتان مکالمه را ترک کنید.

در مکالمات محل خودتان را بر روی نقشه به اشتراک بگذارید.

حالا اگر کسی از شما بپرسد که کجا هستید، می‌توانید به سادگی محل خود را بر روی نقشه برای او به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید محل تقریبی خود را برای افراد دلخواهتان برای مدت مشخصی (مثلا برای یک ساعت، تا پایان روز، یا برای همیشه) به اشتراک بگذارید. به همین شکل هم دوستان شما می‌توانند در پیام‌ها محل خودشان را برای شما به اشتراک بگذارند.

اشتراک‌گذاری بسیار ساده است.

مدت زمان اشتراک‌گذاری محل خود را می‌توانید انتخاب کنید.

از محل دوستان خود بر روی نقشه مطلع شوید.

هنگامی که دوستان‌تان محل فعلی خود را به اشتراک می‌گذارند، می‌توانید همه آنها را بر روی نقشه ببینید.

تمام ضمیمه‌های موجود در مکالمات را به صورت یکجا ببینید.

جستجوی تصاویر و ویدئوهای موجود در مکالمات بسیار ساده است. می‌توانید بدون اینکه نیاز باشد میان پیام‌ها جابجا شوید تمامی تصاویر و ویدئوهای موجود در مکالمات موردنظر خود را بیابید.

چندین تصویر و ویدئو را به یکباره ارسال کنید.

در Messages گزینه دوربین را لمس کرده تا جدیدترین تصاویر موجود در دستگاه خود را ببینید. آنهایی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید را انتخاب کرده و ارسال کنید، به همین سادگی. اگر تصاویر قدیمی‌تر خود را می‌خواهید هم کافیست گزینه Photo Library را انتخاب کنید.