Health.
یک روش کاملا جدید برای استفاده از اطلاعات سلامتی و تناسب اندام.

نرمافزار جدید Health یک داشبورد مرتب و منظم را برای خواندن اطلاعات مربوط به سلامتی و تناسب اندام برای شما ارائه میکند. اپل ابزار جدید HealthKit را برای توسعهدهندگان ارائه کرده که باعث میشود تمامی نرمافزارهای سلامتی و تناسب اندام باهم همکاری کرده و قدرتمندتر از گذشته در اختیار شما باشند. این یک انقلاب در راستای سلامتی بشریت است.

حالا وضعیت سلامتی شما «دقیقا» مشخص است.

ضربان قلب، کالریهایی که سوزاندهاید، قند خون، کلسترول — نرمافزارهای سلامتی و تناسب اندام برای جمعآوری اطلاعات بسیار مناسباند. نرمافزار جدید Health همه این اطلاعات را در کنار هم نگه میدارد، به سادگی در اختیار شما قرار میدهد و یک دورنمای کامل و جامع را از سلامتیتان در اختیار شما قرار میدهد. میتوانید همچنین یک "کارت اورژانس" را از اطلاعات سلامتی خود (مانند گروه خونی یا انواع آلرژیها) ایجاد کنید که از صفحه قفل گوشیتان برای همه قابل دسترسی است.

وضعیت کامل سلامتی خود را بررسی کنید.

به سرعت اطلاعات مربوط به سلامتی و تناسب اندام خود را در یک داشبورد ببینید.

آنچه از سلامتی شما بررسی میشود را مدیریت کنید.

فهرست کامل اطلاعات مختلفی که توسط Health تحلیل میشود را دیده و آنها را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید.

تمام جزییات را تنظیم کنید.

کنترل کاملی را بر روی اینکه چه اطلاعاتی در زمینه سلامتی و تناسب اندام با چه نرمافزاری به اشتراک گذاشته میشود خواهید داشت.

فقط برای احتیاط بیشتر.

یک کارت اورژانس را ایجاد کنید، این کارت از طریق صفحه قفل آیفون قابل دسترسی است.

نرمافزارهای سلامتی و تناسب اندام بسیار قدرتمندتر از گذشته برای شما کار خواهند کرد.

با وجود HealthKit توسعهدهندگان میتوانند با بهرهگیری از اطلاعات سلامتی کاربران، نرمافزارهای غنیتری تولید کنند. کاربران میتوانند اطلاعاتی که به اشتراک میگذارند را انتخاب کنند. برای مثال میتوانید اجازه دهید که اطلاعات مربوط به فشار خونتان به صورت خودکار با پزشکتان به اشتراک گذاشتهشود. یا اینکه به نرمافزار مصرف مواد غذایی خود اجازه دهید که میزان کالری که در طول روز میسوزانید را در اختیار نرمافزار تناسب اندامتان قرار دهد. هنگامی که نرمافزارهای سلامتی و تناسب اندامتان با هم همکاری میکنند، به شکلی قدرتمندتر در اختیار شما و سلامتی شما خواهند بود.

شما مسئول اطلاعات خودتان هستید.

نرمافزار Health به شما اجازه میدهد که تمام اطلاعات سلامتی و تناسب اندام خود را در یک مکان مشخص تحت کنترل خودتان نگهداری کنید. استفاده یا اشتراکگذاری این اطلاعات وابسته به تصمیم خود شماست. شما تصمیم میگیرید که چه اطلاعاتی در Health نگهداری شوند و چه نرمافزارهایی بتوانند به آنها دسترسی داشتهباشند. هنگامی که آیفون شما از طریق یک رمز عبور یا اثرانگشت در حالت قفلشده قرار دارد، تمام اطلاعات سلامتی و تناسب اندام شما رمزنگاری میشوند. می‌توانید اطلاعات موجود در Health را در iCloud نگهداری کنید، جایی که همواره ایمن خواهند ماند. نرمافزارهایی که به HealthKit دسترسی دارند ملزم به داشتن سیاستهای امنیتی هستند، بنابراین آنها را قبل از اینکه اطلاعات خود را در اختیارشان قرار دهید به دقت مطالعه کنید.

ResearchKit. آیفون حالا یک ابزار قدرتمند در زمینه تحقیقات پزشکی است.

ResearchKit یک چهارچوب نرمافزاری است که به صورت ویژه برای تحقیقات پزشکی خلق شدهاست. به صورت متنباز است، بنابراین همه میتوانند در آن سهیم بوده و علم پزشکی را برای همیشه متحول کنند.