برترین نسخه iOS تاکنون.

موارد جدید در iOS 8.

iOS 8 همراه با به‌روزرسانی‌های بزرگی برای نرم‌افزارهای روزانه (مانند Messages و Photos)، روش‌هایی کاملا جدید برای اشتراک محتوا با افراد خانواده و همچنین ارتباطاتی جذاب میان نرم‌افزارها و دستگاه‌ها عرضه شده‌است. همه اینها به همراه مواردی دیگر iOS 8 را به برترین نسخه iOS تاکنون تبدیل میکند.

آنچه در iOS 8 جدید است را ببینید

iOS چیست؟

iOS پایه و اساس آیفون، آیپد و آیپادتاچ را تشکیل میدهد. به همراه مجموعه‌ای از نرم‌افزارها عرضه میشود که به شما اجازه میدهد کارهای روزانه خود را به شکلی ساده، خلاقانه و جذاب انجام دهید. همچنین مملو از قابلیت‌های مفیدی است که از دیدن آنها شگفت‌زده خواهید شد.

درباره سیستم عامل iOS بیشتر بدانید

قدرت جدیدی در اختیار توسعه‌دهندگان.

iOS 8 برترین نسخه این سیستم‌عامل برای توسعه‌دهندگان از زمان معرفی App Store است. ابزارهای جدیدی در اختیار آنها قرار داده شده‌است تا میزان دسترسی آنها به نرم‌افزارها افزایش یافته و فرصت‌های جدیدی برای استفاده از iCloud، حسگر اثرانگشت و ... در اختیارشان قرار بگیرد. بنابراین می‌توانید از نرم‌افزارهایی جدید همراه با قابلیت‌هایی بی‌سابقه بهره‌مند شوید.

اطلاعات بیشتر

ResearchKit

ResearchKit یک چهارچوب نرم‌افزاری است که به طور ویژه برای اهداف پزشکی و به صورت متن‌باز ارائه شده‌است، بنابراین همه می‌توانند در آن شرکت کرده و علم پزشکی را متحول کنند.

اطلاعات بیشتر

iCloud and iOS 8.

iCloud درون iOS تعبیه شده‌است و به طور مداوم آخرین نسخه اسناد، نرم‌افزارها، مخاطبین و ... شما را به‌روز نگه‌میدارد. حتی به شما کمک میکند که دستگاه‌های گمشده خود را ردیابی کنید.

اطلاعات بیشتر