iMac

کارایی فوق‌العاده و طراحی بی‌نظیر، به ویژه در گوشه‌ها.

شروع قیمت مدل ۲۱/۵ اینچی از ۱۰۹۹ دلار

شروع قیمت مدل ۲۷ اینچی از ۱۷۹۹ دلار

طراحی با ریزترین و دقیق‌ترین جزئیات.

برای خلق این طراحی فوق باریک نوآوری‌های برجسته تکنولوژی به کار گرفته شده است. در همه جزئیات داخلی و خارجی آی‌مک دقتی مثال‌زدنی در طراحی و مهندسی بکار رفته است. نتیجه این تلاش یک کامپیوتر all in one (کامپیوترهایی که تمام قطعات‌شان پشت مانیتور اصلی نصب می‌شوند و کیس جداگانه ندارند) پیشرفته و دل‌فریب است که بسیار هنرمندانه و قدرتمند طراحی شده‌است.

اطلاعات بیشتر

X-Men: Days of Future Past is available on iTunes.

طراحی ماهرانه صفحه نمایش و سایر قطعات.

هنگامی که به آی‌مک و صفحه نمایش عریض آن می‌نگرید چشم‌تان اذیت نخواهد شد، زیرا به گونه‌ای طراحی شده که بازتاب نور را کاهش دهد. صفحه نمایش و شیشه آن به شکلی هستند که تصاویر، بازی‌ها، فیلم‌ها و همه‌چیز را با جزئیاتی واضح و واقعی خواهید دید.

اطلاعات بیشتر

تکنولوژی‌های
قدرتمند.

آی‌مک با وجود برخورداری از پردازنده‌های نسل چهارم اینتل، گرافیک‌های پرسرعت، درگاه تاندربولت و قابلیت Fusion Drive (ترکیبی از هارد SSD و معمولی) پیشرفته نه تنها از نظر طراحی ظاهری حیرت‌انگیز است، بلکه به شکلی باورنکردنی نیز قدرتمند است.

اطلاعات بیشتر

همراه با نرم‌افزارهای قدرتمند، آماده انجام کار و یا بازی.

هر دستگاه مکی به همراه نرم‌افزارهای iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers و Keynote روانه بازار میشود. بنابراین از همان ابتدا می‌توانید کارهایی بسیار خلاقانه و کاربردی انجام دهید. این نرم‌افزارها به‌روزرسانی شده‌اند تا با طراحی زیبای سیستم‌عامل OS X Yosemite اپل سازگار باشند. همچنین می‌توانید از نرم‌افزارهای فوق‌العاده‌ای برای ایمیل، وبگردی، ارسال پیام و تماس تصویری فیس‌تایم بهره ببرید — حتی نرم‌افزاری برای یافتن نرم‌افزارهای جدید نیز وجود دارد.

اطلاعات بیشتر

پیشرفته‌ترین سیستم عامل کامپیوترهای رومیزی دنیا.

سیستم‌عامل Yosemite به دلیل سهولت کاربری، زیبایی و بهره‌گیری بسیار ایده‌آل از سخت‌افزار، پیشرفته‌ترین سیستم‌عامل کامپیوترهای رومیزی دنیاست. این سیستم‌عامل به همراه یک مجموعه از نرم‌افزارهای کاربردی برای انجام کارهای روزانه ارائه میشود و سازگاری بسیار بالایی را با دستگاه‌های iOS داراست.

اطلاعات بیشتر

آی‌مک ۲۷ اینچی جدید با صفحه نمایش 5K رتینا.
شروع قیمت از ۱۹۹۹ دلار

تلاقی آخرین مدل صفحه نمایش با آخرین مدل دستگاه all-in-one.

اطلاعات بیشتر