آموزش پیدا کردن اپل واچ به کمک آیفون از طریق پینگ کردن آن

آموزش پیدا کردن اپل واچ به کمک آیفون از طریق پینگ کردن آن

هنگامی که نمی‌توانید آیفون خود را پیدا کنید می‌توانید با استفاده از قابلیت Ping بر روی اپل واچ صدای آن را در آورده و پیدایش کنید. زمانی که بر روی دکمه ping در Control Center سیستم‌عامل watchOS تپ می‌کنید آیفون شروع به زنگ خوردن می‌کند و بدین ترتیب به شما کمک می‌کند که آن را به سرعت بیابید. اما بسیاری از کاربران نمی‌دانند که علاوه بر این قابلیت، می‌توانند همچنین اپل واچ گمشده خود را نیز با پینگ کردن آن بر روی آیفون پیدا کنند. زمانی که این کار را انجام می‌دهید صدایی بر روی اپل واچ منتشر می‌شود و آن را به آسانی پیدا خواهید کرد. بنابراین در این مطلب می‌خواهیم نحوه پیدا کردن اپل واچ به کمک آیفون را به شما بیاموزیم.

آموزش پیدا کردن اپل واچ به کمک آیفون به کمک قابلیت پینگ

مرحله 1 – برای انجام این کار، اپل واچ شما باید به کمک وای‌فای به اینترنت متصل باشد. زمانی که از این موضوع مطمئن شدید به مراحل بعد بروید.

مرحله 2 – نرم‌افزار Find My iPhone را بر روی آیفون خود باز کنید و وارد حساب کاربری اپل خود شوید (اپل آی دی).

مرحله 3 – حالا در فهرست دستگاه‌های اپل خود، اپل واچ گمشده خود را انتخاب کنید.

مرحله 4 – حالا باید مکان ساعت خود را بر روی نقشه ببینید؛ به همراه مکان سایر دستگاه‌های اپلی‌تان. بر روی آیکون اپل واچ تپ کنید.

پیدا کردن اپل واچ به کمک آیفون

مرحله 5 – در نهایت از طریق منوی موجود بر روی گزینه Play Sound تپ کنید.

با انجام این مراحل باید صدای پینگ را بر روی اپل واچ خود بشنوید و آن را پیدا کنید. پس از اینکه اپل واچ خود را یافتید به سادگی بر روی گزینه Dismiss تپ کنید تا صدا را متوقف کنید.

پیدا کردن اپل واچ به کمک آیفون

بنابراین دفعه بعد که فراموش کردید اپل واچ خود را کجا گذاشته‌اید می‌توانید به سادگی از آیفون خود و با استفاده از این آموزش آن را پیدا کنید.

اگر در خصوص این آموزش و پیدا کردن اپل واچ به کمک آیفون تان مشکلی داشتید می‌توانید آن را در قسمت نظرات مطرح کرده و از ما کمک بخواهید.

منبــع: iOS Hacker

Share This

نظر بدهید