معرفی نرم افزار Tailor برای ترکیب کردن اسکرین‌شات‌ها در آیفون و آیپد

معرفی نرم افزار Tailor برای ترکیب کردن اسکرین‌شات‌ها در آیفون و آیپد

در آی او اس 11 بهبودهایی برای اسکرین‌شات‌ها ارائه شد، اما یکی از قابلیت‌هایی که ارائه نشد امکان گرفتن اسکرین‌شات‌های طولانی و یا روشی برای بخیه زدن اسکرین‌شات‌ها است. در این مطلب می‌خواهیم روشی ساده را برای ترکیب کردن اسکرین‌شات‌ها در آیفون معرفی کنیم، معرفی نرم‌افزاری به نام نرم افزار Tailor.

نرم افزار Tailor را می‌توانید به صورت رایگان از اپ استور برای آیفون و آیپد دانلود کنید. این نرم‌افزار همچنین برای آیفون X نیز بهینه شده است و فرایند ترکیب کردن اسکرین‌شات‌ها در آیفون و تبدیل کردن آنها به یک اسکرین‌شات واحد را بسیار ساده میکند. کافی است که نرم افزار Tailor را دانلود کرده و ادامه این مطلب را بخوانید.


نحوه ترکیب کردن اسکرین شات ها در آیفون و آیپد با استفاده از نرم افزار Tailor

  • مرحله ۱ – از محتوایی که می‌خواهید اسکرین‌شات بگیرید به صورت متوالی اسکرین‌شات بگیرید، به شکلی که کمی از بخش پایینی هر عکس در بالای عکس بعدی‌اش نیز در بیاید.
  • مرحله ۲ – نرم افزار Tailor را باز کنید.
  • مرحله ۳ – نرم‌افزار به صورت خودکار آخرین رشته اسکرین‌شات‌هایی که ثبت کرده‌اید را شناسایی، تحلیل و ترکیب میکند و به یک اسکرین‌شات واحد تبدیل میکند.
  • مرحله ۴ – بر روی دکمه مخصوص اشتراک‌گذاری تپ کنید تا عکس نهایی را ذخیره کرده و یا آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

اولین باری که نرم افزار Tailor را باز می‌کنید نیاز است که به آن اجازه بدهید به مجموعه عکس‌های دستگاه شما دسترسی داشته باشد.

پس از اینکه نرم‌افزار را باز می‌کنید فرایند جستجو و ترکیب کردن جدیدترین اسکرین‌شات‌هایی که به صورت متوالی گرفته‌اید به صورت خودکار آغاز میشود.

زمانی که از صفحه اسکرین‌شات می‌گیرید این نکته مهم را به یاد داشته باشید که کمی از بخش پایینی هر عکس در بالای عکس بعدی‌اش نیز حضور داشته باشد تا نرم افزار Tailor با تحلیل آنها تشخیص بدهد که عکس‌ها را باید به چه شکل با هم ادغام کند.

نرم افزار Tailor فرایند ترکیب کردن اسکرین‌شات‌ها در آیفون را بسیار سریع انجام میدهد و چند باری که من از آن استفاده کرده‌ام دقت نرم‌افزار بسیار بالا بوده است.

می‌توانید انگشت خود را از سمت راست به چپ بلغزانید تا ببینید Tailor چه مجموعه اسکرین‌شات‌هایی را پیدا کرده است. در صورتی که بخش مشترک در اسکرین‌شات‌های شما وجود نداشته باشد Tailor به شما اعلام میکند که بخش مشترک عکس‌ها کافی نیست.

نرم افزار Tailor به صورت رایگان عرضه میشود، اما دارای تبلیغات درون برنامه‌ای است و یک واترمارک کوچک نیز در پایین اسکرین‌شات نهایی وجود خواهد داشت. کسانی که علاقه‌مند هستند می‌توانند با یک بار پرداخت کردن مبلغ ۳ دلار، تبلیغات مزاحم و واترمارک تصویر نهایی را از نرم‌افزار حذف کنند.


  • دانلود نرم افزار Tailor از اپ استور

Source | Clotheshorse

Share This

نظر بدهید