معرفی نرم افزار Pyxsee برای ترک اعتیاد افراطی که به استفاده از شبکه‌های اجتماعی داریم

معرفی نرم افزار Pyxsee برای ترک اعتیاد افراطی که به استفاده از شبکه‌های اجتماعی داریم

فرض کنید در صف خرید یکی از فروشگاه‌ها هستید، بنابراین به نظر میرسد زمان خوبی باشد برای اینکه فیسبوک خود را بررسی کنید. اما سپس زمانی که در ترافیک گیر کرده‌اید نیز مجددن نیز کار را انجام می‌دهید، و سپس زمانی که منتظر آماده شدن ناهار هستید و … . پیش از اینکه متوجه این موضوع شوید می‌بینید که ساعت‌های زیادی را در طول روز در حال سپری کردن در شبکه‌های اجتماعی هستید، ساعت‌هایی که دیگر هیچوقت برای شما برنمی‌گردند، ساعت‌هایی که در طول آنها می‌توانستید کارهای بسیار بهتری را انجام بدهید.

در طول چند ماه گذشته برخی از دوستان من در تلاش بوده‌اند تا نرم‌افزارهای فیسبوک و توییتر را حذف کنند تا کنترل نحوه استفاده از شبکه‌های اجتماعی را در دست بگیرند. این یک استراتژی است که به آنها کمک کرده تا کمتر از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند، اما این موضوع در عین حال باعث شده است از برخی از رویدادها و خبرهایی که در شبکه‌های اجتماعی وجود دارند محروم شوند، زیرا دیگر هیچ استفاده‌ای از این شبکه‌ها ندارند.

بهترین راهکار این است که روشی میانه را در این موضوع پیش بگیرید: استفاده از نرم افزار Pyxsee. نرم افزار Pyxsee نحوه استفاده شما از شبکه‌های اجتماعی را ردیابی میکند و به شما اجازه میدهد ببینید چه مدت زمانی را در فیسبوک، توییتر، اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی به صورت روزانه گذرانده‌اید.

نرم افزار Pyxsee

به جای اینکه از هر کدام از این نرم‌افزارها به صورت جداگانه استفاده کنید می‌توانید به همه آنها از روی نرم افزار Pyxsee دسترسی داشته باشید. می‌توانید با استفاده از این نرم‌افزار به یکباره بر روی همه شبکه‌های اجتماعی خود پستی را منتشر کنید (البته اگر چنین خواسته‌ای دارید)، و اگر پدر یا مادر یک فرزند هستید می‌توانید از نرم افزار Pyxsee استفاده کرده و محدودیت‌هایی را برای میزان استفاده فرزندتان از این شبکه‌ها تعریف کنید.

می‌توانید زمانی نامحدود را برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی در این نرم‌افزار برای خودتان تعریف کرده و یا این زمان را به همان مقداری که می‌خواهید محدود کنید، بنابراین به صورت قطع این یک تصمیم ایده‌آل نیست که بخواهید میزان کاربری از شبکه‌های اجتماعی را برای خود به صورت کامل قطع کرده و به صفر برسانید. به هر ترتیب اگر نگران این موضوع هستید و می‌خواهید ببینید در حال حاضر چه مدت زمانی را صرف شبکه‌های اجتماعی می‌کنید می‌توانید از این نرم‌افزار استفاده کرده و این مدت زمان را کاهش دهید.


Source | Life Hacker

Share This

نظر بدهید