به نظر میرسد مشکلات باتری آیفون در آی او اس 11.4 با عرضه به روزرسانی جدید آی او اس (11.4.1) برطرف شده است

به نظر میرسد مشکلات باتری آیفون در آی او اس 11.4 با عرضه به روزرسانی جدید آی او اس (11.4.1) برطرف شده است

همان طور که پیش از این نیز گفته بودیم بسیاری از کاربران با مشکل خالی شدن سریع شارژ باتری آیفون در آی او اس 11.4 روبرو بودند. این هفته اپل یک به روزرسانی جدید را برای این نسخه از سیستم عامل آی او اس عرضه کرده است تا مشکل تخلیه سریع شارژ باتری را حل کند. می‌خواهیم ببینیم آیا این به روزرسانی شکایت‌ها و گله‌های کاربران را در این زمینه خوابانده است یا خیر. شکایت‌ها و گله‌ها در خصوص مشکلات باتری آیفون در آی او اس 11.4 درست از همان لحظه‌ای شروع شده بود که اپل در ماه می پیش این نسخه از آی او اس را عرضه کرد.

یکی از کامنت‌هایی که یکی از کاربران در انجمن وبسایت اپل گذاشته بود به سرعت برجسته شد؛ این کاربر طی کامنت خود گفته بود که «آیفون 6 من عملکرد بسیار خوبی داشت، تا اینکه آن را به آی او اس 11.4 به روزرسانی کردم و از آن روز به بعد حتی زمانی که از گوشی‌ام استفاده نمی‌کنم هم شارژ باتری دستگاهم به سرعت خالی میشود.»

کاربران دیگری نیز بودند که همین مشکل را با آیفون 7 و 7 پلاس، آیفون 8 و 8 پلاس و حتی آیفون X اعلام کرده بودند.


آی او اس 11.4.1 مشکلات باتری آیفون در آی او اس 11.4 را برطرف کرده است

آن دسته از کاربرانی که این مشکل را داشتند احتمالن این هفته زمانی که آی او اس 11.4.1 منتشر شده بود ابتدا عصبانی شده بودند، زیرا هیچ موردی در خصوص برطرف شدن مشکل باتری در میان ویژگی‌های این به روزرسانی یادداشت نشده بود. با این حال بسیاری از کاربران پیش‌دستی کرده و این به روزرسانی را نصب کردند و حالا بهبودهای چشمگیری را گزارش می‌کنند.

یکی از کاربران در توییتر خود نوشته است که:

این نکته را در میان ویژگی‌های مربوط به به‌روزرسانی جدید ندیدم، ولی به نظر میرسد آی او اس 11.4.1 مشکلات باتری آیفون در آی او اس 11.4 که من با آن روبرو بودم را برطرف کرده است.

یکی دیگر از کاربران نیز در انجمن وبسایت اپل گزارش کرده است که «آی او اس 11.4 باتری آیفون من را ضعیف کرده بود… اما آی او اس 11.4.1؟ تنها بعد از 12 ساعت نصب این به روزرسانی می‌بینم که عمر باتری بسیار خوب است، این گونه به نظر میرسد که تخلیه شارژ باتری حالا حتی نسبت به آی او اس 11.3 نیز وضعیت بهتری پیدا کرده است.»

یکی دیگر از کاربران توییتر نیز توییت کرده است که «وضعیت باتری در آی او اس 11.4.1 بهتر شده است.»

این‌ها تنها برخی از پست‌هایی هستند که در شبکه‌های اجتماعی در خصوص آی او اس 11.4.1 منتشر شده‌اند. بیشتر این پست‌ها دیدگاهی مثبت نسبت به این به روزرسانی دارند، اما هرگز فکرش را هم نکنید که همه کاربران در اینترنت در یک موضوع اتفاق نظر داشته باشند.

برای مثال یکی دیگر از کاربران در انجمن وبسایت اپل یادداشت کرده است که «من آی او اس 11.3 را روی دستگاهم داشتم؛ حالا به آی او اس 11.4.1 به روزرسانی کرده‌ام و مشکل تخلیه سریع و شدید باتری دستگاه مرا شگفت‌زده کرده است.»

رفع شدن مشکلات باتری آیفون در آی او اس 11.4 تنها یکی از ویژگی‌های آی او اس 11.4.1 است؛ از جمله سایر قابلیت‌های این به روزرسانی می‌توان به دشوارتر شدن هک شدن آیفون اشاره کرد.


Source | Cult of Mac

Share This

نظر بدهید