شارژر و هدفون لایتنینگ آیفون 7: چگونه از هر دو به صورت همزمان استفاده کنیم

شارژر و هدفون لایتنینگ آیفون 7: چگونه از هر دو به صورت همزمان استفاده کنیم

حتمن تا الان از کنفرانس 17 شهریور اپل و آنچه اپل اعلام و معرفی کرد خبردار شده‌اید. آیفون 7 و آیفون 7 پلاس، اپل واچ سری 2 و AirPod های وایرلس از مهمترین آنها بودند. دیدید که شارژر و هدفون آیفون 7 و آیفون 7 پلاس هر دو به رابط لایتنینگ مجهز هستند.

اپل در آیفون جدید جک 3.5 میلیمتری صدا را حذف کرده است. تلاش اپل در این راستا برای هرچه بیشتر وایرلس کردن تجربه‌های کاربری آیفون بوده است که خود مزایای زیادی را برای آیفون 7 به ارمغان آورده است.

هدفون‌های جدید اپل با رابط لایتنینگ به آیفون متصل می‌شوند. درست همانطور که کابل شارژر را وصل می‌کنید. بنابراین احتمالن اولین سوالی که برایتان پیش می‌آید این است که حالا چگونه می‌توانیم همزمان که آیفون را شارژ زده‌ایم به موسیقی هم گوش بدهیم؟؟ زیرا شارژر و هدفون آیفون جدید اپل هر دو لایتنینگ هستند. دو روش را برای حل این مشکل برایتان شرح خواهیم داد:

1- استفاده از Apple Dock برای استفاده همزمان از شارژر و هدفون لایتنینگ آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

اولین راه‌حل برای این مشکل استفاده از داک لایتنینگ اپل است. این داک در اصل برای شارژ کردن آیفون بر روی میز طراحی شده است. اما بله، درست حدس زدید! این داک به یک درگاه جک 3.5 میلیمتری نیز در قسمت پشتی مجهز است. بنابراین همه می‌توانند آیفون 7 یا آیفون 7 پلاس را به شارژ زده و هندزفری خود را به داک متصل کنند و تمام.

درست است! روش ایده‌آلی نیست. مورد پسندتان نیست. به دل نمی‌چسبد. ولی کار میکند و کاملن مشکل‌تان را حل میکند. این داک با قیمت 49 دلار به فروش میرسد.

استفاده از Apple Dock برای استفاده همزمان از شارژر و هدفون لایتنینگ آیفون 7

استفاده از Apple Dock برای استفاده همزمان از شارژر و هدفون لایتنینگ آیفون 7


2- استفاده از دانگل Belkin برای استفاده همزمان از شارژر و هدفون لایتنینگ آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

راه‌حل داک برای کسانی که بیرون از منزل هستند چندان کاربردی نخواهد بود. اینجاست که می‌توانید از دانگل مخصوص شرکت Belkin استفاده کنید. با استفاده از این دانگل در واقع می‌توانید دو درگاه لایتنینگ اضافی در اختیار داشته باشید. بنابراین در هر جایی به سادگی آیفون را شارژ زده و همزمان هدفون لایتنینگ جدید را نیز به این دانگل متصل کرده و استفاده کنید.

دانگل Belkin با قیمت 40 دلار در اکتبر امسال به فروش خواهد رسید. حدود یک ماه دیگر.

اگر یکی از این دانگل‌ها را خریداری کنید می‌توانید کابل شارژر را به یکی از درگاه‌ها متصل کرده و هدفون لایتنینگ خود را نیز به دیگری (هدفون‌های لایتنینگ جدید اپل در جعبه آیفون 7 و آیفون 7 پلاس عرضه میشود).

اگر فقط هدفون‌های مجهز به جک 3.5 میلیمتری دارید نیز باید از آداپتور مبدل جک 3.5 میلیمتری به لایتنینگ استفاده کرده و آن را به دانگل Belkin متصل کنید تا همزمان با شارژ کردن آیفون به موسیقی هم گوش کنید. این مبدل‌ها نیز همراه با آیفون 7 و آیفون 7 پلاس و در جعبه آنها عرضه میشود.

Belkin-lightning-audio

استفاده از دانگل Belkin برای استفاده همزمان از شارژر و هدفون لایتنینگ آیفون 7 و آیفون 7 پلاس


بنابراین مشکل حل شده است. از هر کدام از این دو روش استفاده کنید می‌توانید آیفون را شارژ کنید، به موسیقی گوش کنید و یا هر دو را همزمان انجام دهید.

خب اگر با این دو روش راحتید که خوب است. اما اگر باز هم به دلتان نمی‌چسبد می‌توانید تمام این مشکلات را رها کرده و AirPod های وایرلس جدید اپل را به گرمی در آغوش گرفته و لذت ببرید.

AirPod های وایرلس جدید آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

AirPod های وایرلس جدید آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

منبــع: Redmondpie

Share This

نظر بدهید