نرم افزار Clips عرضه شد؛ تلفیقی از اسنپچت و آی‌مووی – دانلود کنید

نرم افزار Clips عرضه شد؛ تلفیقی از اسنپچت و آی‌مووی – دانلود کنید

جدیدترین نرم‌افزار اپل Clips نام دارد که پیشتر در مورد آن توضیحات کاملی داده بودیم. آنطور که به نظر میرسد نرم افزار Clips تلفیقی است از نرم‌افزارهای Snapchat و iMovie.

پس از اینکه اپل همین چند روز پیش نرم افزار Clips را معرفی کرد، حالا این نرم‌افزار را در اپ‌استور به صورت رایگان قرار داده است و همه می‌توانند آن را دانلود و استفاده کنند.

درست مانند اسنپچت و یا اینستاگرام، نرم افزار Clips هم به شما اجازه میدهد که ویدئوهای خود را تا سقف 30 دقیقه ضبط کرده و آن را همراه با فیلترهای جذابی به اشتراک بگذارید.

اما تفاوت Clips با اسنپچت یا اینستاگرام در این است که Clips در حقیقت یک شبکه مجازی نیست. علاوه بر امکان اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها با دوستان‌تان از طریق آی مسیج، می‌توانید آنها را در کنار سایر تصاویر و ویدئوهای گوشی خودتان ذخیره کنید و یا بر روی سایر نرم‌افزارها به اشتراک بگذارید. یعنی مگر اینکه بخواهید از نرم افزار Clips برای اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوهای خود بر روی فیسبوک، اینستاگرام یا اسنپچت استفاده کنید، در غیر این صورت خود Clips دارای شبکه اجتماعی خاصی برای اشتراک گذاری تولیدات کاربران نیست و تنها می‌توانید علاوه بر سایر نرم‌افزارها، ویدئوها و تصاویر خود را از طریق آی مسیج با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در ادامه چند مورد از قابلیت‌های نرم افزار Clips را با هم مرور می‌کنیم:


Clips بسیار مشابه است به نرم‌افزار پیش‌فرض دوربین در آی او اس. می‌توانید ابتدا ویدئوهای کوتاه را ضبط کرده و یا تصاویری را ثبت کنید، سپس افکت‌های ویژه را به آن بیافزایید. نرم افزار Clips


می‌توانید فیلتر خود را از میان فهرستی از فیلترها انتخاب کنید و یا متون، اموجی‌ها و سایر انیمیشن‌های موجود را به تصاویر و ویدئوهای خود اضافه کنید.

نرم افزار Clips


قابلیت Live Titles اپل بر اساس حرف‌هایی که در حین ضبط کردن ویدئوهای خود با دیگران یا خودتان می‌زنید، عناوینی را برای ویدئوی شما پیش‌بینی میکند. سپس شما می‌توانید پیش از اشتراک گذاری ویدئوی خود این عناوین را در صورت نیاز ویرایش کنید.

نرم افزار Clips


نرم افزار Clips را می‌توانید به صورت رایگان از اپ‌استور دریافت کنید. اپل چنین نرم‌افزاری را به این هدف طراحی کرده است: برای ایجاد ویدئوهایی جذاب و سپس اشتراک گذاری آنها با دوستان، خانواده و یا همه مردم دنیا.

نرم افزار Clips


برای دانلود رایگان نرم افزار Clips می‌توانید به این لینک در اپ‌استور مراجعه کنید.

توجه: برای استفاده از این نرم‌افزار باید آی او اس 10.3 بر روی دستگاه شما نصب شده باشد.

Source | Business Insider

Share This

نظر بدهید