آموزش تصویری نحوه تغییر دادن رمز اپل آی دی از طریق خود آیفون

آموزش تصویری نحوه تغییر دادن رمز اپل آی دی از طریق خود آیفون

زمان آن فرا رسیده است که با نحوه عوض کردن رمز اپل آی دی نیز آشنا شوید. به طور خلاصه می‌توان گفت رمز اپل آی دی چیزی است که از آن برای دسترسی به آیتونز، اشتراک گذاری تصاویر در آیکلود، استفاده از سرویس آی مسیج و بسیاری از کارهای دیگر در دستگاه‌های اپل استفاده میشود. اما نگران نباشید، عوض کردن رمز Apple ID در آیفون تنها به چند گام آسان نیاز دارد. چه رمز اپل آی دی خود را فراموش کرده باشید و چه بخواهید آن را به دلیلی امنیتی تعویض کنید، به هر ترتیب اگر با نحوه مدیریت اپل آی دی خود آشنایی داشته باشید می‌توانید از پس بسیاری از مشکلات بر آیید.


گاماولبرایتعویضرمزاپلآیدی : پیداکردنتنظیماتمربوطبهاپلآیدی

در آیفون خود وارد نرم افزار Settings شده و از بالای صفحه نمایش بر روی نام خود تپ کنید – در پایین اسم شما عبارت Apple ID, iCloud, iTunes & App Store دیده میشود. اگرچه عوض کردن رمز اپل آی دی در آیفون کار بسیار ساده‌ای است، اما این گام اول بسیار مهم است، بنابراین بهتر است در میان فهرست‌های مختلف موجود در تنظیمات به دنبال گزینه‌ای به نام Apple ID نباشید (زیرا چنین چیزی را پیدا نخواهید کرد) و از همان ابتدا بر روی اسم خود در بالای صفحه تپ کنید.

رمز اپل آی دی


گامدومبرایتعویضرمزاپلآیدیتنظیممجددرمز اپلآیدی

پس از اینکه بر روی اسم خود در نرم افزار Settings تپ کردید، در صفحه جدیدی که ظاهر میشود بر روی گزینه Password & Security تپ کنید. اگر در بالای صفحه نمایش خود Apple ID را می‌بینید باید بدانید که مسیر را درست رفته‌اید و در آستانه تغییر دادن رمز Apple ID خود هستید.

رمز اپل آی دی


گامسومبرایتعویضرمزاپلآیدی : تغییردادنرمز اپلآیدی

در بالای صفحه‌ای که پس از تپ کردن بر روی گزینه Password & Security ظاهر شده بود می‌توانید گزینه Change Password را ببینید. این نکته را به یاد داشته باشید که این نشانی همان جایی است که برای تعویض رمز اپل آی دی، رمز آیتونز و یا رمز آیکلود خود باید به آن مراجعه کنید. برای تایید کردن این تصمیم که شما به طور قطع می‌خواهید رمز اپل آی دی خود را تعویض کنید، صفحه جدیدی ظاهر میشود که از شما می‌خواهد رمز عبور 4 یا 6 رقمی دستگاه خود را وارد کنید (مگر اینکه رمز عبوری را بر روی دستگاه خود تعریف نکرده باشید).

رمز اپل آی دی


گامچهارمبرایتعویضرمزاپلآیدیواردکردنرمزجدیداپلآیدی

پس از اینکه رمز عبور دستگاه خود را وارد کردید می‌توانید رمز عبور جدید اپل آی دی خود را تعریف کنید و سپس آن را یک بار دیگر وارد کنید تا تصمیم خود را تایید نهایی کرده باشید. بر روی گزینه Change تپ کنید تا رمز عبور جدید اپل آی دی خود را تایید کنید.

رمز اپل آی دی


گامپنجمبرایتعویضرمزاپلآیدی : ورودبهاپلآیدیبااستفادهازرمزعبورجدید

حالا با استفاده از رمز عبور جدید اپل آی دی خود در آیفون و حساب اپل خود لاگین کنید. همه چیز تمام است.

رمز اپل آی دی


Source | iPhone Life

Share This

نظر بدهید