نسل جدید آیفون SE یک تغییر بسیار بزرگ را نسبت به نسل اولیه خود خواهد داشت

نسل جدید آیفون SE یک تغییر بسیار بزرگ را نسبت به نسل اولیه خود خواهد داشت

به نظر میرسد ارزان‌ترین مدل آیفون یعنی آیفون SE قرار است به برخی از قابلیت‌های گران‌قیمت‌ترین مدل آیفون یعنی آیفون X مجهز شود. نسل جدید آیفون SE ممکن است در سال جاری میلادی معرفی شود.

بر اساس یک شایعه جدید از جمله تغییراتی که در طراحی این دستگاه رخ خواهد داد می‌توان به جنس شیشه‌ای پشت دستگاه اشاره کرد که یکی از برترین قابلیت‌های آیفون X را به این دستگاه اضافه خواهد کرد.

تقریبن دو سال از زمان معرفی آیفون SE می‌گذرد. به رغم ابعاد کوچک این دستگاه، بسیاری از مشتریان اپل طرفدار پروپاقرص آن شده‌اند. چندین ماه است که شایعاتی را در این خصوص می‌شنویم که نسل جدید آیفون SE قرار است وارد خط تولید شود تا یک سلاح دیگر نیز توپ‌خانه اپل اضافه شود.

بر اساس آنچه وبلاگ Tekz24 که در حوزه تکنولوژی فعال است نوشته، اپل برای پشت نسل جدید آیفون SE از جنس شیشه استفاده خواهد کرد تا هرچه بیشتر به آیفون 8 و آیفون X شبیه شود. انجام این کار همچنین باعث خواهد شد که شارژ وایرلس نیز بر روی این دستگاه امکان‌پذیر شود.

شایعاتی که تا پیش از این منتشر شده بودند عنوان می‌کردند که نسل جدید آیفون SE از نظر طراحی مشابه نسل اولیه‌اش خواهد بود. این دستگاه به جای برخورداری از یک صفحه لبه به لبه مشابه با آیفون X، از همان صفحه نمایش ۴ اینچی پیشین استفاده خواهد کرد که حسگر اثر انگشت نیز در پایین آن قرار دارد.

از جمله سایر قابلیت‌هایی که برای این دستگاه پیشبینی شده است می‌توان به یک پردازنده چهار هسته‌ای A10 و ۲ گیگابایت حافظه رم اشاره کرد. نسل جدید آیفون SE ممکن است به همین زودی و در سه‌ماهه اول سال ۲۰۱۸ معرفی شود.


Source | Cult of Mac

Share This

نظر بدهید