معرفی و دانلود چند مورد از بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ

معرفی و دانلود چند مورد از بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ

یا می‌خواهید بر روی اپل واچ خود به موسیقی گوش بدهید؟ خوب…، اپل واچ خود را برداشته و آماده باشید، در این مطلب می‌خواهیم بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ را برایتان معرفی کنیم.

اپل واچ می‌تواند در انجام بسیاری از کارها به شما کمک کند، اما گاهی اوقات اگر زمانی که همزمان به موسیقی نیز گوش می‌دهید می‌توانید بالاترین راندمان را در کار خود داشته باشید.

حقیقتن نباید بدون موسیقی به زندگی ادامه داد؛ بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ را دانلود کرده و آهنگ‌های مورد علاقه خود را توسط آنها برای خود پخش کنید.

بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ که می‌خواهیم در این مطلب برای شما معرفی کنیم عباتند از:

  • نرم افزار Apple Music
  • نرم افزار Pandora Radio
  • نرم افزار Shazam
  • نرم افزار TuneIn Radio Pro
  • نرم افزار djay 2 for iPhone

بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ : نرم افزار Apple Music

بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ

این نرم‌افزار که توسط خود اپل برای اپل واچ ارائه شده است نه تنها به شما اجازه میدهد که آهنگ‌های خود را از روی مچ دست‌تان کنترل کنید، بلکه می‌توانید به فهرست پخش‌های خاصی نیز دسترسی داشته باشید.

می‌توانید فهرست پخش‌هایی که اپل به صورت هفتگی برای شما آماده میکند را با اپل واچ خود همگام کنید – فهرست پخش‌هایی مثل New Music Mix و Favorite Mix و Chill Mix – و حتی می‌توانید آهنگ‌ها و آلبوم‌هایی که زیاد گوش می‌دهید را در فهرست پخش Heavy Rotation به صورت خودکار همگام کنید و یا اینکه یک فهرست پخش و آلبوم دیگر را به صورت دستی برای همین کار انتخاب کنید. علاوه بر این خوب است بدانید که تمامی محتوایی که همگام کرده‌اید حتی زمانی که اپل واچ شما به آیفون متصل نیست نیز در دسترس شما خواهند بود.

به طور قطع می‌توان گفت بزرگ‌ترین دلیلی که نرم افزار Apple Music را برای اپل واچ بسیار مفید کرده است این است که می‌توانید بدون اینکه حتی یک بار آیفون خود را لمس کنید، پخش آهنگ‌های خود را از روی مچ دست‌تان کنترل کنید. آهنگ‌ها را رد کنید، میزان بلندی صدا را تنظیم کنید، آهنگ‌ها را متوقف یا ادامه دهید، همه و همه از روی مچ دست؛ این موضوع به این معنی است که می‌توانید در همان حال که آیفون خود را در جیب یا کیف‌تان نگه داشته‌اید از آهنگ‌هایتان نیز لذت ببرید.

استفاده از Apple Music برای سه ماه اول رایگان خواهد بود، اما اگر به این سرویس علاقه‌مند باشید و بخواهید بیشتر از آن استفاده کنید باید حداقل 10 دلار را به صورت ماهانه پرداخت کنید.


بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ : نرم افزار Pandora Radio

بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ

نرم افزار Pandora Radio یک سرویس عظیم استریم آنلاین موسیقی است که عملکرد آن بر مبنای ایجاد «ایستگاه‌های رادیویی» است که حاوی سبک‌های موسیقی و هنرمندان مورد علاقه شماست.

نرم افزار Pandora در اپل واچ به شما اجازه میدهد به راحتی پخش آهنگ‌های خود را از روی مچ دست‌تان کنترل کنید و حتی می‌توانید آهنگ‌هایی که دوست دارید را لایک کرده و آهنگ‌هایی که دوست ندارید را dislike کنید.

چه بخواهید به ایستگاه‌های رادیویی محبوب روزانه گوش بدهید و چه بخواهید یک ایستگاه رادیویی جدید را برای خودتان ایجاد کنید، در هر حالت می‌توانید این کار را از روی اپل واچ انجام داده و با تپ کردن بر روی آن شروع کنید به گوش دادن به آهنگ‌ها. نرم افزار Pandora همچنین نوتیفیکیشن‌هایی را بر روی مچ دست شما ارسال کرده و پیشنهادهایی موسیقیایی را ارائه میکند تا به راحتی بتوانید با آهنگ‌های جدید هنرمندان آشنا شوید.

دانلود کردن نرم افزار Pandora Radio به صورت رایگان از طریق اپ استور انجام میشود، اما برای استفاده از نرم‌افزار باید یک اشتراک ماهانه را خریداری کنید.


  • دانلود نرم افزار Pandora Radio برای اپل واچ – رایگان

بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ : نرم افزار Shazam

بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که در یک رستوران یا کافی‌شاپ باشید و برایتان سوال پیش آمده باشد که آن آهنگی که در محیط پخش میشود چه آهنگی است؟ نرم افزار Shazam همان چیزی است که می‌تواند پاسخ این سوال را به شما بدهد. «چه آهنگی در حال پخش شدن است؟»

کار با Shazam بسیار ساده است، کافی است که آن را از روی اپل واچ باز کرده و بر روی صفحه نمایش تپ کنید. سپس نرم‌افزار شروع میکند به گوش کردن به صدایی که می‌شنود (هرچه آهنگ شما واضح‌تر باشد بهتر است) و مشخصات آهنگی که در حال پخش است را برای شما پیدا میکند. در این مرحله می‌توانید یک کلیپ کوتاه را از آهنگی که پیدا شده است از روی مچ دست خود گوش بدهید تا مطمئن شوید آنچه پیدا شده است همان آهنگی است که می‌خواسته‌اید.


  • دانلود نرم افزار Shazam برای اپل واچ – رایگان

بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ : نرم افزار TuneIn Radio Pro

بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ

آیا شما یکی از علاقه‌مندان مشتاق به رادیو هستید؟ آیا عاشق موسیقی، گفتگوهای رادیویی و رادیو ورزش هستید؟ نرم افزار TuneIn radio Pro همان چیزی است که دنبالش هستید.

نرم افزار TuneIn Radio Pro به شما اجازه میدهد به هزاران ایستگاه رادیویی که سبک‌های مختلف محتوا را پخش می‌کنند دسترسی داشته باشید. چه به ورزش علاقه‌مند باشید و چه به سبک موسیقی کانتری، EDM، اخبار و یا هر چیز دیگری، در هر صورت یک ایستگاه رادیویی مخصوص آن را از روی TuneIn Radio Pro پیدا خواهید کرد. علاوه بر این می‌توانید از گستره عظیمی از پادکست‌هایی که در نرم‌افزار وجود دارند نیز استفاده کنید.

به کمک این نرم‌افزار در اپل واچ می‌توانید پخش موسیقی را کنترل کنید، ایستگاه‌های رادیویی و پادکست‌ها را پیدا کنید و حتی در میان محتوای مورد علاقه خودتان به جستجو بپردازید تا بدین ترتیب در هر جا و در هر زمانی بتوانید به سادگی به رادیو گوش بدهید.


  • دانلود نرم افزار TunIn Radio Pro برای اپل واچ – 10 دلار

بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ : نرم افزار djay 2 for iPhone

بهترین نرم افزارهای موسیقی در اپل واچ

اگر می‌خواهید کمی بیشتر بر روی آهنگ‌های خود کنترل داشته باشید و دوست دارید برخی از آهنگ‌های خود را میکس کنید، نرم افزار djay 2 for iPhone به شما اجازه میدهد که DJ خود باشید، آن هم از روی مچ دست‌تان.

این نرم‌افزار به صورت یکپارچه با مجموعه آهنگ‌های موجود در آیتونز شما (این موضوع بدین معنی است که باید آهنگ‌ها مال خود شما باشد، نه اینکه فقط یک حساب Apple Music برای استفاده از آنها داشته باشید) و یا با سرویس مشهور اسپاتیفای همگام میشود تا فهرستی از آهنگ‌ها را در اختیار شما قرار بدهد که می‌توانید آنها را میکس کرده و ویرایش کنید. از روی مچ دست خود می‌توانید کارهای ویرایشی بسیاری را با آهنگ‌های خود انجام بدهید.

شما همچنین می‌توانید تمامی آهنگ‌های موجود در فهرست پخش خود را به اصطلاح Auto-DJ کنید تا ابتدا و انتهای آهنگ‌ها به صورت خودکار با همدیگر ترکیب شده و ادغام شوند و بدین ترتیب هیچوقت پخش موسیقی شما متوقف نشود.


  • دانلود نرم افزار djay 2 for iPhone برای اپل واچ – 2 دلار

شما چگونه بر روی اپل واچ به آهنگ‌های خود گوش می‌دهید؟

نرم‌افزارها یا روش‌های خود را برای این کار در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.


Source | iMore

Share This

نظر بدهید