معرفی بهترین نرم افزارهای سال 2018 برای آیفون و اندروید (تا به حال)

معرفی بهترین نرم افزارهای سال 2018 برای آیفون و اندروید (تا به حال)

اگر نمی‌توانید آخرین باری را به یاد بیاورید که نرم‌افزاری را دانلود کرده و آن را دوست داشته‌اید، پس مدت زیادی است که نیاز است یک خانه‌‌تکانی در میان نرم‌افزارهای دستگاه‌تان داشته باشید. خوشبختانه نیمی از سال 2018 را سپری کرده‌ایم و در این شش ماهه تعداد زیادی از نرم‌افزارها و بازی‌های جدیدی عرضه شده‌اند که ارزش بررسی کردن را داشته باشند.

اگرچه برخی از این نرم‌افزارها و بازی‌ها تا همین حالا نیز اثبات کرده‌اند که عناوین بزرگی هستند، اما برخی دیگر از این نرم‌افزارها و بازی‌ها هستند که هنوز زیاد مورد توجه قرار نگرفته‌اند. چه به دنبال بازی‌هایی هستید که می‌خواهید ساعت‌های طولانی از وقت شما را پر کنند و چه به دنبال نرم‌افزارهایی برای بهره‌گیری بهتر از وقت‌تان، در این مطلب می‌خواهیم برای رفع نیاز شما فهرستی را ارائه کنیم از بهترین نرم افزارهای سال 2018 برای آیفون و آیپد و اندروید که تا این تاریخ عرضه شده‌اند.


بهترین نرم افزارهای سال 2018 برای آیفون و اندروید : نرم افزار Camera+ 2

بهترین نرم افزارهای سال 2018

اگر برای عکس گرفتن با دستگاه‌تان جدی هستید این نرم‌افزار برای عکاسی دستی بسیار عالی است و امکانات کنترلی بیشتری را نسبت به نرم‌افزار پیش‌فرض Camera در آیفون در اختیار شما قرار میدهد. نرم افزار Camera+ نسل اولیه نرم‌افزاری بود که استانداردهای لازم را برای این قبیل نرم‌افزارهای عکاسی تعریف کرد. نسل جدید این نرم‌افزار یعنی Camera+ 2 یک دنباله‌رو موفق و ارزشمند برای نسل اول است. این نسخه از نرم‌افزار نیز همان کنترل‌های دستی و قابلیت‌های ویرایشی پیشرفته را داراست، آن هم در حالی که حالا نرم‌افزار سریعتر شده و کاربری آن آسانتر است.

 • دانلود نرم افزار Camera+ 2 برای آی او اس
 • قیمت: 2.99 دلار

بهترین نرم افزارهای سال 2018 برای آیفون و اندروید : بازی Fortnite

بهترین نرم افزارهای سال 2018

اصلن نمی‌دانم از کجا در مورد این بازی حرف‌هایم را شروع کنم! چند ماه پیش بود که کمپانی Epic Games نسخه موبایل این بازی را عرضه کرد، آن هم در حالی که همان زمان نیز بازی Fortnite یک عنوان جهانی و شناخته شده بود. بنابراین جای هیچ تعجبی نداشت که این بازی به سرعت توانست یکی از محبوب‌ترین عناوین فروشگاه اپ استور بشود و فقط در طول 3 ماه اول عرضه خود توانست 100 میلیون دلار را برای شرکت سازنده به ارمغان آورد. اما نسخه موبایل این بازی فقط یک غول پول‌ساز و یک بازی ساده که ما را به خودش معتاد کرده است نیست؛ بلکه این بازی یکی از معدود بازی‌های کنسولی است که بدون فدا کردن آنچه باعث فوق‌العاده بودنش بوده است وارد پتلفرم موبایل شده است و همچنان فوق‌العاده است. همچنین این بازی با نسخه‌های مختلف خود کاملن هماهنگ است و به خوبی اجرا میشود.

 • دانلود بازی Fortnite برای آی او اس
 • قیمت: رایگان

بهترین نرم افزارهای سال 2018 برای آیفون و اندروید : نرم افزار Google Lens

بهترین نرم افزارهای سال 2018

دوست دارید ببینید آینده جستجو در وب چه شکلی است؟ کار خود را با نرم افزار Google Lens آغاز کنید. اگرچه این نرم‌افزار در روزهای اولیه فقط برای گوشی‌های پیکسل گوگل عرضه شده بود، اما گوگل در ماه ژوئن گذشته نسخه مخصوص همه گوشی‌های اندرویدی را برای این نرم‌افزار عرضه کرد. این نرم‌افزار از دوربین گوشی هوشمند شما استفاده میکند تا دنیای اطراف شما را اسکن کرده و اطلاعات لازم را در مورد آنچه شناسایی میکند در اختیار شما قرار بدهد. این نرم‌افزار قادر است بارکدها را اسکن کند، گیاهان و سگ‌ها را شناسایی کند، در مورد اماکن دیدنی اطراف اطلاعات به شما بدهد و همچنین اطلاعات مربوط به آثار هنری را در اختیار شما قرار بدهد. برخی از این قابلیت‌ها ممکن است بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته باشند، اما قابلیت اسکن کردن متون خودش به تنهایی باعث میشود استفاده از این نرم‌افزار ارزش‌اش را داشته باشد.

 • دانلود نرم افزار Google Lens برای اندروید

بهترین نرم افزارهای سال 2018 برای آیفون و اندروید : نرم افزار Google News

بهترین نرم افزارهای سال 2018

گوگل در سال جاری یک نرم‌افزار کاملن بازطراحی شده را معرفی کرد که می‌توان آن را تحقق یک رویا دانست برای کسانی که اخبار را از طریق نرم‌افزارهای خبرخوان دنبال می‌کنند. این نرم‌افزار به شما اجازه میدهد درست به سراغ همان موضوع یا خبری بروید که به آن علاقه دارید و از طرفی دارای قابلیت‌های قدرتمندی است؛ مثل محتوای شخصی‌سازی‌شده و امکان ذخیره مقالات به صورت آفلاین برای مطالعه در زمانی دیگر. اما جذاب‌ترین قابلیت آن را می‌توان قابلیتی به نام Full Picture دانست که هدف آن زدودن حباب‌های فیلتری است که توسط فیسبوک ایجاد میشود.

 • دانلود نرم افزار Google News برای آی او اس
 • دانلود نرم افزار Google News برای اندروید

بهترین نرم افزارهای سال 2018 برای آیفون و اندروید : بازی Hole.io

بهترین نرم افزارهای سال 2018

در مورد بازی Hole.io چیزهای زیادی برای گفتن وجود ندارد و زمانی که من می‌گویم «چیزهای زیادی وجود ندارد» معنی‌اش دقیقن این است که هیچ چیزی وجود ندارد: شما دو دقیقه فرصت دارید تا یک حفره را اطراف یک شهر مینیاتوری بچرخانید، هر آنچه سر راهتان است را به درون این حفره ببلعید و به تدریج بزرگتر و بزرگتر شوید. اگر بتوانید حفره‌ای که تحت کنترل شماست را بزرگتر از حفره رقیبان کنید برنده می‌شوید. روی کاغذ این بازی نباید چندان جذابیتی داشته باشد؛ بازی به شکل مرگباری ساده است، قابل پیشبینی است و پر از تبلیغات مزاحم است؛ اما با این حال این بازی به شکلی باورنکردنی اعتیادآور است. بی جهت نیست که حالا هفته‌هاست که این بازی در صدر چارت نرم‌افزارهای دانلود شده از اپ استور قرار گرفته است و بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است.

 • دانلود بازی Hole.io برای آی او اس
 • دانلود بازی Hole.io برای اندروید

بهترین نرم افزارهای سال 2018 برای آیفون و اندروید : نرم افزار Otter Voice Notes

بهترین نرم افزارهای سال 2018

هرکسی که تا به حال یک بار اقدام کرده باشد به نوشتن گفته‌هایی که به صورت صوتی پخش میشود، می‌داند که انجام این کار چقدر دشوار است. با این حال اگرچه نرم‌افزارهای بسیاری تلاش کرده‌اند تا این مشکل را حل کنند، اما هیچ کدام نتوانسته‌اند آن را به طور کامل حذف کنند. نرم افزار Otter شاید بتواند. این نرم‌افزار توسط شرکت AI Sense طراحی شده است و می‌تواند پس از گوش دادن به گفتگوهای مختلف، فایل‌های متنی بسیار دقیقی را از آنها در اختیار شما قرار بدهد. کار این نرم‌افزار بسیار فراتر از چیزی است که تحت عنوان شناسایی صحبت‌ها یا Speech Recognition می‌شناسیم. این نرم‌افزار قادر است صدای شما را یاد بگیرد و آن را از میان صداهای مختلفی که در یک گفتگو شرکت دارند تشخیص بدهد.

 • دانلود نرم افزار Otter برای آی او اس
 • دانلود نرم افزار Otter برای اندروید

بهترین نرم افزارهای سال 2018 برای آیفون و اندروید : بازی Pokemon Quest

بهترین نرم افزارهای سال 2018

این بازی همان بازی پوکمون‌گو است که آن را می‌شناسید و دوست دارید، اما با یک نمایی جدید که بیشتر به بازی ماینکرافت شبیه است. بازی Pokemon Quest همین حالا هم یک عنوان بسیار برجسته است،‌ آن هم در حالی که کمتر از یک ماه از معرفی آن می‌گذرد. این بازی شما را در جزیره Tumblecube قرار میدهد که باید آن را برای یافتن آیتم‌های لازم، تغییر دادن نمای کمپ‌تان و همچنین رقابت با سایر شرکت‌کنندگان جستجو کنید. فرمول استفاده از این بازی چیز جدیدی نیست، اما برای اینکه شما را مجددن وارد تب بازی پوکمون‌گو کند (که ۲ سال پیش معرفی شده بود) کافی است. یک بازی بسیار دوست داشتنی.

 • دانلود بازی Pokemon Quest برای آی او اس
 • قیمت: رایگان

Source | Mashable

Share This

نظر بدهید