معرفی و دانلود بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

معرفی و دانلود بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

سال ۲۰۱۷ در حالت کلی یک سال بسیار خوب برای اپل بود و این موضوع برای فروشگاه اپ استور نیز به همین ترتیب بود. اپل و سایر توسعه‌دهندگان پلتفرم آی او اس مجموعه‌ای شگفت‌انگیز از نرم‌افزارها را طراحی کردند تا ما را روز به روز بیشتر درگیر خود کنند، از نرم‌افزارهای پیام‌رسان گرفته تا ابزارهای نواختن موسیقی و دستیارهایی که به کمک هوش مصنوعی به ما کمک می‌کنند. در این مطلب می‌خواهیم بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 را معرفی کنیم.


بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

بهترین نرم‌افزارهای آی او اس می‌توانند زندگی شما را آسان‌تر و جذاب‌تر کنند. در این مطلب ما فقط بهترین نرم‌افزارهای جدیدی که برای آی او اس در سال ۲۰۱۷ عرضه شدند را معرفی می‌کنیم (برای مثال نرم‌افزاری مثل اینستاگرام را در این فهرست نخواهید دید، هر چقدر هم که سالی عالی را پشت سر گذاشته باشد). ما صفحات هوم دستگاه‌هایمان را با دقت بررسی کرده‌ایم تا بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 را برای شما انتخاب کنیم.


بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 : نرم افزار MyScript Nebo – Note Taking for Apple Pencil

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

نرم افزار Nebo بهترین نرم‌افزار یادداشت‌برداری برای اپل پنسل است

نرم افزار Notes در آی او اس 11 به ناگهان بسیار قدرتمند شده است، اما نرم‌افزارها هنوز برای یادداشت‌برداری توسط اپل پنسل حرف‌های زیادی را به صورت ناگفته دارند. یکی از قابلیت‌هایی که بسیار لازم است امکان تبدیل دست‌نوشته‌های کاربر به متون واقعی و قابل ویرایش است که می‌توانید را در هر جایی کپی یا paste کنید. حالا نرم افزار Nebo از تشخیص دست‌خط بسیار قدرتمند آن گرفته تا رابط کاربری توانمندی که دارد، یک ابزار بسیار عالی را ارائه کرده است که بالاخره آنچه کاربران مدت‌هاست منتظرش هستند را عملی کرده است.

به علاوه اینکه این نرم‌افزار قادر به انجام تمامی کارهای عادی دیگر در زمینه یادداشت‌برداری نیز هست.

 • قابل استفاده بر روی : آیپد مجهز به اپل پنسل
 • قیمت : 2.99 دلار
 • دانلود نرم افزار MyScript Nebo از اپ استور

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 : نرم افزار Google Assistant

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

نرم افزار Google Assistant اینجاست تا در زمین خانگی Siri به رقابت با آن بپردازد

پاسخ گوگل به دستیار صوتی Siri بالاخره در سال ۲۰۱۷ به دستگاه‌های آی او اس راه پیدا کرد تا در زمین خود اپل به رقابت با دستیار صوتی آنها بپردازد. با استفاده از نرم افزار Google Assistant می‌توانید میزی در رستوران را رزرو کنید، غذای بیرون‌بر سفارش بدهید، فهرست خرید خود را بنویسید و محل‌های نزدیک را پیدا کنید. این نرم‌افزار همچنین قادر است سایر دستگاه‌های هوشمند اطراف شما در منزل کنترل کرده و با آنها ارتباط برقرار کند.

بر روی کاغذ ممکن است غیر ضروری به نظر برسد که بخواهید نرم‌افزاری را دانلود کنید که همان کاری را برایتان انجام میدهد که Siri نیز انجام میدهد — به خصوص به این دلیل که برای استفاده از Google Assistant ناچار هستید که ابتدا نرم‌افزار آن را باز کنید، نه اینکه مستقیمن شروع کنید به صحبت کردن. اما با این حال همان طور که کسانی که از اسپیکر هوشمند گوگل هوم نیز استفاده کرده‌اند می‌دانند، گوگل بسیاری از این کارها را بهتر از اپل انجام میدهد.

علاوه بر این نرم افزار Google Assistant چند قابلیت ظریف دیگر را نیز ارائه میکند که مهمترین آنها Google Lens است — که به شما اجازه میدهد متون خارجی را ترجمه کنید، علایم و اجسام را شناسایی کنید و غیره. حتی می‌توانید آن را به سمت یک استیکری که در پشت مودم شما قرار دارد بگیرید تا به رمز عبور وای فای خود دسترسی پیدا کنید.

 • قابل استفاده بر روی : آیفون و آیپد
 • قیمت : رایگان
 • دانلود نرم افزار Google Assistant از اپ استور

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 : نرم افزار Groovebox

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

نمی‌توانید دست از کار کردن با نرم افزار Groovebox بردارید

نرم افزار Groovebox نرم‌افزاری مخصوص ساخت موسیقی بر روی آیفون و آیپد است که هم به قدری ساده است که بتوانید از همان ابتدای کار شروع کنید به ساخت موسیقی، و هم به قدری پیشرفته است که می‌توانید برای مدتی با آن به نواختن موسیقی مشغول باشید.

برتری بزرگ این نرم‌افزار در آنجا است که می‌توانید خطوط موسیقی، ملودی‌ها و بیت‌ها را خودتان به وجود بیاورید، بر خلاف سایر نرم‌افزارهایی که فقط به شما اجازه می‌دهند ملودی‌های آماده را در کنار هم قرار داده و ترکیبات جدیدی را به وجود آورید. نرم افزار Groovebox در حالت پیش‌فرض همراه با ساز برقی باس، ساز برقی چندگانه و ماشین درام ارائه میشود — اگرچه شما می‌توانید این ابزارها را با یک قیمت معقول و در قالب یک خرید درون‌برنامه‌ای افزایش بدهید.

پس از اینکه آهنگ خود را ساختید می‌توانید آن را به اشتراک بگذارید، یا اینکه بخش‌هایی از آن را به صورت جداگانه برای ویرایش بر روی نرم‌افزارهای دیگری ارسال کنید (متاسفانه در این زمینه نرم افزار GarageBand خود اپل پشتیبانی نمیشود).

 • قابل استفاده بر روی : آیفون و آیپد
 • قیمت : رایگان (همراه با خریدهای درون‌برنامه‌ای)
 • دانلود نرم افزار Groovebox از اپ استور

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 : نرم افزار Seeing AI

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

نرم افزار Seeing AI نرم‌افزاری در زمینه Accessibility یا امکان دسترسی است که به طور ویژه برای افراد دارای ناتوانی‌های بینایی طراحی شده است. اما این بدین معنی نیست که اگر جز این دسته از افراد نیستید پس ارزش‌اش را ندارد که این نرم‌افزار را امتحانی بکنید.

همان طور که از اسم این نرم‌افزار هم هویداست، Seeing AI از هوش مصنوعی استفاده میکند تا جهان اطراف شما را توصیف کند. این نرم‌افزار ابتدا در کنفرانس Build مایکروسافت در ماه مارس معرفی شده بود، نرم‌افزاری که به کاربران اجازه میدهد اطلاعاتی صوتی را در مورد اشیا و افرادی که اطراف آنها هستند دریافت کنند.

برای استفاده از این نرم‌افزار کافی است که به سادگی دوربین دستگاه خود را به سمت یک شی بگیرید تا Seeing AI آن را برای شما توصیف کند — آن هم با معرفی کردن و اعلام اسم افرادی که پیش از این شما آنها را ملاقات کرده‌اید، حدس زدن سن تخمینی و احساسات افراد غریبه، شناسایی پول آمریکا و یا اسکن کردن و خواندن اسناد مختلف.

این نرم‌افزار یکی از آن نرم‌افزارهای فوق‌العاده حوزه هوش مصنوعی است که به شما یادآوری میکند این حوزه در طول چند سال اخیر به چه حد پیشرفت کرده است — و اینکه چقدر هوش مصنوعی می‌تواند به شکلی موثر زندگی را برای همگان بهبود ببخشد.

 • قابل استفاده بر روی : آیفون و آیپد
 • قیمت : رایگان
 • دانلود نرم افزار Seeing AI از اپ استور

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 : نرم افزار Ikea Place

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

حداقل از دیدگاه خود اپل، واقعیت افزوده و پلتفرم جدید ARKit اپل یکی از داستان‌های مهم سال ۲۰۱۷ را تشکیل می‌دادند. یکی از نخستین تیم‌هایی که به سمت این تکنولوژی هجوم آورد Ikea بود که نرم افزار Place آنها به کاربران اجازه میدهد مبلمان‌هایی که در کاتالوگ شرکت‌های مختلف وجود دارد را به صورت مجازی در خانه خود قرار بدهند، آن هم با امکان تغییر ابعاد سه بعدی شگفت‌انگیز و دقتی میلیمتری در جایگذاری مبلمان‌ها.

در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ محصول را کاربران می‌توانند توسط این نرم‌افزار آزمایش کنند. در آینده برنامه تیم Ikea این است که به کاربران این امکان را بدهد که محصولات را پیش از اینکه وارد فروشگاه‌ها بشوند در خانه خود قرار بدهند. اگرچه انبوهی از نرم‌افزارهای حوزه هوش مصنوعی وجود دارند که ارزش بررسی کردن را دارند، اما این نرم‌افزار یکی از آنهایی است که در مورد آن حرف‌های بسیاری زده شده است.

 • قابل استفاده بر روی : آیفون و آیپد
 • قیمت : رایگان
 • دانلود نرم افزار Ikea Place از اپ استور

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 : نرم افزار Musical.ly

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

این نرم‌افزار که مخصوص لب زدن با آهنگ‌هاست، همکاری خود را با سرویس اپل موزیک نیز از امسال آغاز کرده است

نرم افزار Musical.ly را در حقیقت چند سالی است که در اپ استور می‌بینیم، اما این امسال بود که پس از همکاری این نرم‌افزار با اپل، به یکباره پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را به خود دیده است. یک نرم‌افزار محبوب برای خلق ویدئو، پیام‌رسانی و پخش زنده ویدئو که داراری یک تم (زمینه) موزیکال است، ابزاری جذاب برای لب زدن با موسیقی است و برای طرفداران برنامه‌های تلویزیونی مثل Lip Sync Battle بسیار دوست‌داشتنی است. این نرم‌افزار به طور عمده برای کاربران جوان و نوجوان طراحی شده است و بزرگسالان نیز می‌توانند از آن کاملن لذت ببرند.

اپل نیز به عنوان یکی از شرکای این نرم‌افزار وظیفه تامین موسیقی‌های این نرم‌افزار را بر عهده گرفته است — کاربران سرویس اپل موزیک می‌توانند به نسخه کامل موسیقی‌های این نرم‌افزار گوش بدهند، در حالی که کسانی که اشتراک این سرویس را خریداری نکرده‌اند تنها نسخه‌ای خلاصه از کلیپ‌های موسیقی را گوش خواهند داد.

 • قابل استفاده بر روی : آیفون و آیپد
 • قیمت : رایگان
 • دانلود نرم افزار Musical.ly از اپ استور

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 : نرم افزار Selfissimo

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

گوگل در انتهای سال 2017 چند نرم‌افزار آزمایشی را در زمینه عکس عرضه کرد. یکی از بهترین‌های این نرم‌افزارها، Selfissimo است؛ یک نرم‌افزار که کار سلفی گرفتن از شما را به صورت خودکار انجام میدهد و باعث میشود حس کنید یک مدل حرفه‌ای هستید که یک عکس در نمایی فشن از شما ثبت شده است — به طور کامل همراه با ژست‌ها و فوت و فن‌های حرفه‌ای که تنها عکاسان از آنها اطلاع دارند و تحسین‌هایی که عکاسان در زمان عکسبرداری به شما می‌کنند.

این نرم‌افزار حرکات شما را بررسی میکند. زمانی که تشخیص میدهد که شما حرکات خود را متوقف کرده‌اید، تصویر خود را ثبت میکند. کافی است ژست خود را عوض کنید تا این فرایند مجددن تکرار شود. Selfissimo حتی با نمایش دادن کلماتی بر روی صفحه، هر از چند گاهی شما را تشویق هم میکند؛ هرچند می‌توانید اگر از چنین قابلیتی خوش‌تان نمی‌آید آن را در بخش تنظیمات غیر فعال کنید.

ساده است نه؟ مطمئن باشید. بسیار جذاب است، به شما قول میدهم.

 • قابل استفاده بر روی : آیفون و آیپد
 • قیمت : رایگان
 • دانلود نرم افزار Selfissimo از اپ استور

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 : نرم افزار Grammarly Keyboard

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

کیبورد جدید Grammarly برای آی او اس شما را از این موضوع مطمئن میکند که تمامی پیام‌های شما دارای نگارش، املا و علائم نگارشی صحیحی هستند.

با توجه به اینکه امروزه حجم وسیعی از ارتباطات ما به وسیله ارسال پیام‌های متنی در گوشی‌های موبایل صورت می‌گیرد، اطمینان از این موضوع که خواننده می‌تواند پیام ما را به درستی بخواند یک اولویت مهم برای ماست. خوشبختانه کیبورد Grammarly به ما قول داده است که در این زمینه به کمک‌مان بیاید. این کیبورد در هر نرم‌افزاری که از آن استفاده میکند متون شما را می‌خواند، به شما در اصلاح آنها کمک میکند و غلط‌های املایی و علائم نگارشی را مشخص میکند.

کیبورد Grammarly بسیار بهتر از یک spellchecker (قابلیتی که املای صحیح کلمات شما را بررسی میکند) ساده است و به شما ثابت میکند که برای هر کسی مفید است.

 • قابل استفاده بر روی : آیفون و آیپد
 • قیمت : رایگان
 • دانلود نرم افزار Grammarly Keyboard از اپ استور

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 : نرم افزار Google Opinion Rewards

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

نرم افزار Google Opinion Rewards در ازای نظراتی که در نظرسنجی‌ها می‌دهید به شما پول واقعی پرداخت میکند

آیا دوست دارید چند دلاری پول مجازی را بدون اینکه کاری را انجام بدهید دریافت کنید؟ امسال گوگل نرم افزار Google Opinion Rewards را برای پلتفرم آی او اس عرضه کرده است، نرم‌افزاری که به کاربران این شانس را میدهد که به سادگی با پاسخ دادن به نظرسنجی‌ها پول واقعی دریافت کنند.

گوگل در طول هر هفته بیش از 3 میلیون نظرسنجی را از شرکت‌های مختلف برای کاربران ارسال میکند. شما این شانس را دارید که به برخی از آنها پاسخ بدهید و در هر بار می‌توانید تا یک دلار را به ازای هر نظرسنجی دریافت کنید. تقریبن تمامی نظرسنجی‌ها را می‌توانید در زمانی کمتر از 30 ثانیه پاسخ بدهید و موضوعات آنها شامل مسائلی مثل برنامه‌های تلویزیونی یا فروشگاه‌هایی است که به طور روزانه به آنها سر می‌زنید. پولی که از این مسیر به دست می‌آورید سپس به طور مستقیم وارد حساب PayPal شما میشود و می‌توانید آن را در هر راهی که دوست دارید مصرف کنید.

 • قابل استفاده بر روی : آیفون و آیپد
 • قیمت : رایگان
 • دانلود نرم افزار Google Opinion Rewards از اپ استور

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 : نرم افزار Apple Clips

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017

برخی از کاراکترهای جدید در نرم افزار Clips

نرم افزار Clips که توسط اپل طراحی شده است به کاربران این اجازه را میدهد که ویدئوهایی جذاب را به شکلی آسان و جالب بر روی آیفون و آیپد خود خلق کنند.

این نرم‌افزار بر مبنای ترکیب کردن کلیپ‌های ویدئویی، عکس‌ها و موسیقی‌ها در قالب ویدئوهایی کار میکند که می‌توانید آنها را در نرم افزار Messages (یا از طریق اینستاگرام، فیسبوک و سایر شبکه‌های اجتماعی دیگر) با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

از میان قابلیت‌های نرم افزار Clips می‌توان به این موارد اشاره کرد : امکان ایجاد آنچه اپل نام Live Titles یا عناوین زنده را بر روی آن نهاده است و اشاره دارد به تکنولوژی که برای ایجاد عناوین و نوشته‌های متحرک و پویا از آن استفاده میشود، آن هم تنها با استفاده از صدای کاربر. از جمله افکت‌هایی که می‌توان به وسیله Live Titles ایجاد کرد می‌توان به فیلترهای کتاب‌های ابرقهرمانی، حباب‌های گفتگو، اشکال مختلف و پوسترهای متحرک تمام‌صفحه اشاره کرد.

 • قابل استفاده بر روی : آیفون و آیپد
 • قیمت : رایگان
 • دانلود نرم افزار Apple Clips از اپ استور

بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 از نظر شما کدام‌ها بودند؟

در این مطلب بهترین نرم افزارهای آی او اس در سال 2017 را از نظر خودمان برای شما معرفی کردیم. اما انتخاب‌های شما در این راستا چگونه هستند؟ به ما بگویید که از کدامیک از نرم‌افزارهای آیفون و آیپد در سال 2017 خوش‌تان آمده است و دلیل‌تان چه بوده است؟ در بخش نظرات با ما گفتگو کنید.


Source | Cult of Mac

Share This

نظر بدهید