معرفی و دانلود بازی Love You to Bits : برترین بازی هفته در اپ‌استور به انتخاب اپل

معرفی و دانلود بازی Love You to Bits : برترین بازی هفته در اپ‌استور به انتخاب اپل

این بار یک بازی علمی تخیلی، پازلی و ماجراجویانه به عنوان برترین بازی هفته در اپ‌استور انتخاب شده است. حالا به مدت هفت روز (تا پنجشنبه همین هفته) این فرصت را دارید که بازی Love You to Bits را به صورت رایگان از اپ‌استور دانلود کنید.

بازی Love You to Bits در فوریه سال ۲۰۱۶ عرضه شده بود و در حالت عادی با قیمت ۵ دلار به فروش میرسد. بازیکنان در این بازی نقش Kosmo را ایفا می‌کنند، یک فضانورد که در جستجوی قطعات Nova است؛ Nova دوست روباتی او است که در یک تصادف تخریب شده است.

گیم‌پلی بازی به شکلی است که باید دنیایی عجب از سیارات را جستجو کنید، پازل‌ها را حل کنید و اشیاء مخفی را پیدا کنید تا جزییات داستان عاشقانه بین Kosmo و Nova را کشف کنید.

در توضیحات این بازی آمده است که:


  • جهانی

سیاراتی رازآلود را جستجو خواهید کرد و معماهای چالش‌برانگیزی را یاید حل کنید. با چندین موجود فضایی و عجیب و غریب در سرتاسر جهان روبرو می‌شوید که باید باهوش‌تر از آنها عمل کنید.

  • نفس‌گیر

یک داستان عاشقانه هیجان‌انگیز را برای حضار بازسازی کرده و تجربه کنید: یک محیط داستان‌سرایی خالص با جلوه‌های بصری بی‌نظیر و موسیقی متنی که مو بر تن شما سیخ خواهد کرد.

  • دلفریب

باید گذشته تاثیرگذار Kosmo و Nova را با جمع‌آوری یادگارهای مخفی عشق زیبای آنها بازسازی کنید.

  • جاودان

به زودی مراحل جدیدی نیز به بازی Love You to Bits اضافه خواهد شد. این بازی ماجراجویانه کار خود را با وجود اینکه هیچ خرید درون برنامه‌ای هم که ندارد ادامه میدهد.


بازی Love You to Bits
برای انجام این بازی به یکی از دستگاه‌های آیپد 2 یا جدیدتر، آیفون 4s یا جدیدتر، و یا آیپادتاچ نسل پنجم نیاز است. همچنین آی او اس 8 یا جدیدتر نیز باید بر روی دستگاه شما نصب باشد.

دانلود بازی Love You to Bits از اپ‌استور

Source | Mac Rumors

Share This

نظر بدهید