کاملا آشنا. کاملا انقلابی.

معرفی Apple Pencil برای آیپدپرو.

در هنگام استفاده از آیپدپرو لحظاتی وجود دارد که به دقت بسیاری نیاز دارید. بنابراین اپل قلم Apple Pencil را با دقتی مثال‌زدنی طراحی کرده تا تنوع کاربری قابلیت‌های چندلمسی را دوچندان کند. با وجود اینکه تکنولوژی به کار رفته در Apple Pencil کاملا جدید است، هنگامی که آن را در دست می‌گیرید بسیار آشنا به نظر میرسد. این قلم به شما اجازه میدهد هرچقدر دوست دارید افکت‌های مختلف را اعمال کنید، آن هم در ابعاد پیکسلی، بنابراین آزادی بسیاری برای بروز خلاقیت‌خای خود خواهید داشت.

فیلم را ببینید تبلیغ تلویزیونی را ببینید

قلم هوشمند اپل. مرزها را فتح کنید.

حتی بار اولی که Apple Pencil را می‌بینید نیز به راحتی نحوه کار با آن را فرا می‌گیرید. از همان لحظه اول انتظارات شما را برآورده میکند و به تدریج با قابلیت‌های دیگرش آشنا می‌شوید. Apple Pencil برای سبک‌های مختلف طراحی امکانات فراوانی را در قالب یک ابزار واحد و پیشرفته برایتان ارائه میکند. مطمئن باشید که از کاربری آن لذت بسیاری خواهید برد.

سرعت در پاسخگویی. بدون کندی.

عکس‌العمل‌ها و پاسخگویی بسیار سریع Apple Pencil همان چیزی است که آن را از سایر قلم‌های طراحی متمایز میکند. زیرا latency این ابزار — مدت زمان بسیار کوتاهی که بین حرکت قلم توسط شما و پدیدار شدن نتایج بر روی صفحه می‌گذرد — به شکل شگفت‌انگیزی کوتاه و غیرقابل تشخیص است.

آیپدپرو انگشت شما را از Apple Pencil تشخیص میدهد. هنگامی که Apple Pencil صفحه آیپدپرو را لمس میکند، سیستم زیرین صفحه نمایش با سرعت باورنکردنی ۲۴۰ بار در ثانیه سیگنال‌های قلم را تحلیل میکند و نسبت به زمانی که با انگشت از دستگاه استفاده می‌کنید، دو برابر اطلاعات کسب میکند. نتیجه ترکیب این اطلاعات با نرم‌افزار پیشرفته دستگاه این است که تنها چند میلی‌ثانیه بین آنچه در ذهن دارید و‌ آنچه بر روی صفحه نمایش پیاده میشود فاصله وجود خواهد داشت.

رسم خطوط با ضخامت دلخواه. کافیست فشار اعمالی را تنظیم کنید.

در زیر پوشش بلند و باریک Apple Pencil حسگرهای پیچیده و دقیقی وجود دارند که میزان فشار را تشخیص می‌دهند. این حسگرها که با دقت بسیار بالایی جاگذاری شده‌اند میزان فشار وارد شده به نوک Apple Pencil را با دقت شگفت‌انگیزی اندازه‌گیری می‌کنند. فشار بیشتر مساوی است با رسم خطوط ضخیم‌تر و فشار کمتر برای رسم خطوط نازک و دقیق به کار میرود. تنوع افکت‌های خلاقانه‌ای که می‌توانید اعمال کنید بی‌نهایت بالاست، این یعنی توانایی‌های شما نیز در طراحی بی‌نهایت بالاتر خواهد رفت.

با کج کردن دست خود افکت‌های سایه‌دار خلق کنید.

حسگرهای مخصوصی در نوک Apple Pencil وجود دارند که زاویه و جهت دقیق دست شما را در هنگام استفاده از قلم محاسبه می‌کنند. در همان حال که شما به صورت معمولی می‌نویسید یا ترسیم می‌کنید صفحه نمایش چندلمسی دستگاه محل نسبی هرکدام از این حسگرها را تشخیص میدهد. بنابراین می‌توانید به سادگی با کج کردن Apple Pencil دقیقا همانطور که با قلم‌های چوبی معمولی کار می‌کنید، افکت‌های سایه‌دار و زاویه‌دار زیبایی را خلق کنید.

۱۲ ساعت عمر باتری.

Apple Pencil به راحتی شارژ میشود.

اگر سرپوش مغناطیسی Apple Pencil را بردارید یک درگاه لایتنینگ را مشاهده خواهید کرد که از طریق آن می‌توانید قلم را به آیپدپرو متصل کرده و شارژ کنید. رابط مخصوص شارژ دارای یک طراحی ظریف و نسبتا بلند است که باعث میشود حتی هنگامی که آیپدپرو در کیس سیلیکونی‌اش قرار گرفته بتوان Apple Pencil را به راحتی شارژ کرد. یک شارژ کامل ۱۲ ساعت کاربری را برای نوشتن، طراحی کردن، حاشیه‌نویسی کردن و ویرایش کردن به ارمغان می‌آورد. اگر شارژ Apple Pencil در هنگام کار به اتمام برسد کافیست آن را ۱۵ ثانیه به آیپدپرو وصل کنید تا بتوانید ۳۰ دقیقه دیگر از آن استفاده کنید.

۱۵ ثانیه شارژ
=
۳۰ دقیقه عمر باتری

ابزاری ایده‌آل برای تمامی هنرمندان.

دقت و تطبیق‌پذیری Apple Pencil آن را به یک ابزار حیاتی برای هنرمندان تبدیل کرده‌است — حتی آنهایی که معمولا در کارهای خود از روش‌های رایج و قدیمی استفاده می‌کنند. ببینید چگونه Apple Pencil به آنها کمک میکند که جان دوباره‌ای به آثار خود ببخشند.